MEGOGO відкриває свій майданчик для подкастерів

Медіасервіс MEGOGO відкриває свій аудіомайданчик для всіх подкастерів. Відтепер свій авторський подкаст швидко та зручно можна додати на MEGOGO, використовуючи Telegram-бот. І вже згодом контент з’явиться до прослуховування у мобільному додатку MEGOGO.

Коментарі 1126

Додати подкаст можна у декілька кроків. Спершу необхідно перейти за посиланням до Telegram-боту https://t.me/podcaster_megogo_bot, далі варто надати інформацію щодо автора та подкасту, RSS-стрічку подкасту і ознайомитись із угодою користувача. Після цього контент направляється на розгляд і модерацію до редакційної команди MEGOGO, і в разі успішного її проходження — аудіо буде доступне на медіасервісі.

Таким чином на MEGOGO вже з’явилися подкасти радіо НВ та авторський подкаст Кріс Косик та Діми Малєєва «Шит Ай Ноу Лайв». 

«В грудні 2019 ми представили нашій аудиторії аудіорозділ. Популярність цього напрямку щодня зростає. Отримувати інформацію у форматі аудіо стає зручніше все більшій кількості користувачів. Ще на етапі запуску напрямку ми планували співпрацю і підтримку всіх подкастерів. Тож відтепер кожен охочий,  як професіонал, так і початківець, зможе значно розширити аудиторію своїх шанувальників через MEGOGO», — зазначає Іван Шестаков, директор зі стратегічного розвитку MEGOGO.

Як і раніше, подкасти безкоштовні для усіх, навіть незареєстрованих, користувачів. Створення власних подкастів командою MEGOGO продовжуватиметься.

Нагадаємо, аудіонапрямок MEGOGO доступний для користувачів мобільного додатку. Наразі розділ має близько 7000 аудіокнижок та сотні подкастів, частина із яких власного виробництва. 

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода