MEGOGO запускає одразу два власні інтерактивні кіберспортивні канали

Від сьогодні, 16 квітня, на медіасервісі MEGOGO з’явились власні інтерактивні канали Кіберспорт 1 та Кіберспорт 2. Цілодобові трансляції турнірів, записи матчів, ексклюзивні студії та рубрики

Коментарі 1895

Кіберспорт 1 буде повністю сфокусований на дисципліні Counter-Strike: Global Offensive, а Кіберспорт 2 – на Dota 2. Як і зазвичай, кіберспортивний контент MEGOGO створюватиме у партнерстві зі студією Maincast. 

Кіберспорт в Україні та світі розвивається над швидкими темпами. Ми, у свою чергу, не припиняємо створювати нові формати для перегляду. Запропоновану нами можливість переглядати кіберспорт просто і зручно на Smart TV, ще й у покращеній якості, глядачі оцінили досить позитивно. Оскільки ми намагаємось бути максимально ближче до масової аудиторії, вирішили, що запуск окремих інтерактивних каналів просто неминучий. Тому редакційна команда MEGOGO підготувала найцікавіший контент, який ще більше занурюватиме аудиторію у світ кіберспорту

розповідає Іван Шестаков, директор зістратегічного розвитку MEGOGO.

Окрім показу турнірів, інтерактивні канали пропонуватимуть вже відомі глядачам програми: Power Ranking із коментатором Віталієм «V1lat» Волочаєм, Mainnews про найсвіжіше у світі кіберспорту, Main facts із пізнавальними фактами та «Хроносфера» про ключові події для кіберспорту у минулому та інше.

Власні інтерактивні канали [М] CS:GO та [М] Dota 2, що досить тривалий час пропонували прямі трансляцій турнірів й працювали лише під час події, будуть доступні для перегляду ще певний час. 

Наразі канали Кіберспорт 1 та Кіберспорт 2 входять до складу передплат «ТБ і Кіно: Максимальна» та «Спорт».

За матеріалами прес-релізу.

Обговорити з іншими читачами:
Погода