MEGOGO запускає перший в Україні власний інтерактивний 8К-канал

Відсьогодні на медіасервісі MEGOGO розпочав мовлення перший в Україні власний інтерактивний 8К-канал — [М] 8К, який збиратиме найпопулярніші кінострічки ультрачіткої якості. Канал мовитиме цілодобово.

Коментарі 3786

Серед фільмів, які показуватиме канал [М] 8К: «Паразити», «Афера по-американськи», «Законослухняний громадянин», «Падіння янгола», «Хеллбой» та інші відомі стрічки. Більшість контенту матиме українську аудіодоріжку або субтитри.

Зазначимо, що канал доступний лише на пристроях, що мають підтримку 8К. Перегляд можливий за передплатами «Легка» (99 грн/міс), «Оптимальна» (199 грн/міс) та «Максимальна» (299 грн/міс).

[М] 8К – один зі 100 власних інтерактивних каналів MEGOGO. Кожен такий  канал має власний тематичний плейлист та функціонал, що включає паузу, перемотування назад чи вперед, можливість обрати контент як із архіву, так і з подальшого «ефіру», функцію обрання звукової доріжки чи субтитрів.

Нагадаємо, MEGOGO дає можливість користувачам переглядати контент у найвищій якості. Так, у червні 2021 року медіасервіс представив власний інтерактивний 4К-канал і провів кілька спортивних трансляцій у форматі 4К. 

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода