MEGOGO запускає власну студію озвучування

Українського контенту стане ще більше

Коментарі 3521

Медіасервіс MEGOGO став першим українським ОТТ-сервісом, який запустив власну студію озвучування. Фокус триматиме здебільшого на україномовному звучанні. 

Інхаус-студія MEGOGO Voice озвучуватиме фільми, серіали та мультфільми. До кінця 2022 року за планом створити адаптацію для близько 400 стрічок. Наразі студією вже презентовано понад 15 кінокартин, серед яких: «Море дерев», «Примарна нитка» та інші.

Зазначимо, що за власними статистичними даними, представленими цьогоріч влітку, на медіасервісі MEGOGO більше 20 000 одиниць контенту українською мовою.

До студії MEGOGO Voice залучатимуть професійних акторів дубляжу, акторів театру та кіно, серед яких чимало впізнаваних голосів. Зараз в команді студії 8 акторів, кількість збільшуватиметься.

«Щодня ми робимо так, аби компанія зростала та розвивалась велетенськими кроками. Ми були і лишаємось сервісом, який має найбільшу в світі кількість одиниць легального україномовного контенту. Тому комунікація із правовласниками з метою збільшення кількості українських аудіодоріжок все ж лишається у пріоритеті. Та попри це, ще багато фільмів і серіалів, які не мають українського озвучування зовсім. Відтак ми розпочинаємо новий етап в роботі з іноземним контентом, власна студія озвучування – важливий крок на нашому шляху», – зазначає Іван Шестаков, директор зі стратегічного розвитку MEGOGO.

Нагадаємо, в липні цього року MEGOGO представив статистичні дані із власної бібліотеки контенту. Таким чином офіційно підтвердив статус стримінгового сервісу, який має найбільшу легальну україномовну бібліотеку контенту в світі.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода