MEGOGO збільшив бібліотеку безкоштовних фільмів у зв’язку з карантином

У зв’язку з періодом карантину медіасервіс MEGOGO поповнив бібліотеку безкоштовного контенту, додавши ще близько 100 фільмів. Загалом на MEGOGO більше 10 000 одиниць безкоштовного контенту, із них понад 4500 фільмів та 1500 мультфільмів.

Комментарии 1388

Як і раніше, безкоштовний контент можуть переглядати навіть не зареєстровані користувачі на усіх платформах, зокрема, й на веб-версії та додатках на Smart TV та смартфонах. 

Серед 100 нових безкоштовних фільмів такі кінопродукти: драма «Мисливець з Уолл-стріт», бойовик «Загублене місто Z», фантастика «Хмарний атлас», мюзикл «Хоч раз в житті» та багато інших американських та європейських стрічок. Більшість контенту має сурдопереклад для можливості переглянути користувачам із вадами слуху, а також – тифлокоментарі для людей із вадами зору. 

До переліку безкоштовних фільмів, що доступні користувачам MEGOGO вже досить тривалий час, входят і такі новинки: історія, заснована на реальних подіях «Готель Мумбаї», пригодницька драма «Арктика», детектив із Блейк Лайвлі «Проста послуга» та інші кінохіти.

Фільми доступні до перегляду на сайті, а також в додатку MEGOGO на усіх платформах в розділі «Фільми».

За матеріалами прес-релізу

Обсудить с другими читателями:
Погода