Меморандум та Коаліція бізнес-спільнот за модернізацію України

Всеукраїнська рекламна коаліція приєдналась до підписання Меморандуму, який укладений між об’єднаннями підприємців CEO Club Ukraine, Бізнес-спільнота Board, Спілка Українських Підприємців, Торгово-промислова палата України.

Коментарі 2099

Представники провідних об’єднань підприємців започаткували Коаліцію бізнес-спільнот за модернізацію України та приєднуються до підписання Меморандуму з метою узгодження та просування ключових принципів післявоєнної економічної політики.

Представники об’єднань випрацювали спільну економічну візію України, засадчі принципи економічної политіки держави, серед яких: ефективність держави, ліберальна інноваційна економіка, добробут громадян та економічні можливості України у світі, а також окреслили червоні лінії, які вважають недопустимими при формуванні та реалізації стратегії повоєнної економічної політики України.

Меморандум є засадчим документом для діяльності Коаліції, головною метою якої буде просувати, захищати та втілювати вищезазначені принципи, через створення дієвих механізмів, включаючи співпрацю з усіма політичними силами та міжнародними організаціями та пряме звернення до українського народу.

Меморандум доступний за посиланням: https://bit.ly/Мемо-бізнес-модернізація.

sostav.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода