Mercedes-Benz у співпраці з Cisco планує обладнати авто конференц-звʼязком

Mercedes Benz над додаванням своїх інструментів конференц-звʼязку Webex на панель приладів автомобілів, що прибувають до дилерських центрів у найближчі тижні, пише Reuters.

Коментарі 1225

Mercedes-Benz E Class 2024 буде оснащений Wi-Fi і стільниковим звʼязком для передачі даних, що означає, що водії можуть завантажити програму Webex, щоб вона відображалася безпосередньо на сенсорному екрані інформаційно-розважальної системи автомобіля без мобільного телефону.

В якості запобіжного заходу користувачі можуть використовувати звук тільки під час руху авто, але можуть використовувати всі функції, коли він припаркований, включаючи відеозустрічі, автоматичну транскрипцію, обмін контентом і реакції.

Робота вдома в результаті пандемії сприяла розвитку платформ для відеоконференцій, таких як Webex, Zoom та Microsoft Teams, але зростання сповільнилося після зняття обмежень.

Zoom обʼєдналася з Tesla, щоб оснастити автомобілі інструментами для проведення конференцій, а Cisco планує оголосити про інші партнерські відносини на телекомунікаційній конференції MWC у Барселоні цього тижня. Серед них – угода із Samsung для інтеграції Webex у його флагманські телефони, а інша – з Intel для приватного 5G.

За матеріалами Forbes.ua

Обговорити з іншими читачами:
Погода