Мережа Фокстрот спільно з Binance підключає новий спосіб розрахунку

Binance та Фокстрот анонсували можливість розрахунку за електроніку, побутову техніку та будь-які інші товари в мережі магазинів всеукраїнського ритейлера із використанням технології Binance Pay.

Коментарі 2945

Фокстрот став першим й ексклюзивним партнером серед ритейлерів побутової та електронної техніки в Україні, що інтегрувався зі світовим лідером Binance у цьому напрямку. Для мережі як омніканального продавця – це, передусім, новий досвід партнерства, а також можливість розширення аудиторії бренду. Оплата за допомогою Binance Pay доступна на сайті foxtrot.ua та у роздрібних магазинах мережі.

Компанія Фокстрот всіляко підтримує курс на цифровізацію продажів. За останній рік ми підключили низку безконтактних видів оплати на сайті, в чат-боті, з використанням кьюар-коду тощо. Наступний крок – підключення опції з розрахунку Binance Pay. Навіть в таких складних умовах, як війна, нам вдалося реалізувати цю ініціативу, розпочату нашими командами наприкінці 2020 року, – прокоментував запуск нової опції Олексій Зозуля, СЕО Фокстрот. – Ми сподіваємося, що докладені зусилля допоможуть нашим покупцям оплачувати покупки у найбільш зручний спосіб.

Binance – це провідна світова блокчейн-екосистема та постачальник криптовалютної інфраструктури з комплексом фінансових продуктів, що включає найбільшу за обсягом біржу торгівлі цифровими активами. Платформа Binance, якій довіряють мільйони людей у світі, має на меті надати свободу грошей для користувачів. Вона пропонує унікальний портфель криптовалютних продуктів та можливостей, таких як: торгівля та фінанси, освіта, дослідження, благодійність, інвестиції та інкубація, децентралізація та інфраструктурні рішення, та багато іншого.

 – Ми почали працювати над цим масштабним проектом із компанією Фокстрот ще до війни, але зараз вирішили завершити інтеграцію та запустити його для якнайшвидшого відновлення економіки. Український бізнес завжди був дуже прогресивним у впровадженні зручних платіжних рішень, – сказав генеральний менеджер Binance в Україні Кирило Хом'яков. – Binance завжди пропонує своїм користувачам найновіші, інноваційні та передові продукти. Об’єднавши зусилля з компанією Фокстрот, ми надаємо нашим клієнтам унікальну можливість оплати товарів за допомогою Binance Pay. Для нас це перша інтеграція Binance Pay з e-commerce партнером в Україні, і ми сподіваємось продовжити розвиток у цьому напрямі.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода