Мережа магазинів японських товарів Usupso почала співпрацю з брендами made in Ukraine

Співвласниця та CEO українських мереж Usupso та O!Some Маріанна Самсонова заявила про те, що рітейлер почав ділитися полицями з українськими виробниками. Заявку на участь можуть подати усі охочі

Коментарі 1574
Як повідомила RAU прес-служба мережі, з початку військової агресії компанія Usupso активно допомагає ЗСУ та ТрО донатами та товарами, які можуть знадобитися захисникам. В компанії також розуміють, що є економічний фронт, який теж треба захищати. 

«Я довго думала, чим і як ми можемо допомогти українським виробникам, які залишилися без збуту чи їхній збут значно скоротився. На той момент у нас вже було відновлено роботу 22 магазинів, а це означає, що близько 20 000 полиць були доступні покупцям. Ми вирішили поділитись цими полицями з українськими виробниками», – розповіла співвласниця та CEO українських мереж Usupso Маріанна Самсонова. 

Проект запустили одразу після узгодження деталей з командою: створили форму заворотного зв’язку та почали отримувати перші заявки. Завдяки швидкому відгуку зацікавлених постачальників та оперативній обробки отриманих заявок, розміщення товарів made in Ukraine на полицях магазинів вже розпочалось. Так, у продажу з’явився патріотичний мерч від компанії Gifty, тимчасові тату Tattooshka, ігри компанії Стратег, значки компанії Dobroznak. Найближчими днями рітейлер чекає надходження ще від 10 постачальників, у тому числі поставки косметики з догляду за шкірою обличчя та тіла.
«Не змогли ми пройти повз і відомих рожевих панамок Kalush. Після довгих пошуків особи, яка приймає рішення, нам вдалося домовитися про оптове постачання панамок до 20 магазинів мережі Usupso», – зазначила Маріанна Самсонова. 

За матеріалами rau.ua
Обговорити з іншими читачами:
Погода