Мережа MOYO долучилася до акції «Закривайтесь маскою, а не в собі»

Національна мережа техніки та електроніки MOYO приєдналася до соціальної ініціативи МОМ (Міжнародної організації міграції) “Закривайтесь маскою, але не закривайтесь в собі”.

Коментарі 1227

Після завершення січневого локдауну, в усіх магазинах мережі MOYO розмістили тематичні постери, які нагадують відвідувачам одягати захисну маску та водночас закликають не мовчати про будь-які психологічні проблеми.

Постери розмістили, аби повідомити відвідувачам, що дбати варто не лише про фізичне здоров’я, а й про свій психологічно-емоційний стан та у випадку необхідності - звернутися по кваліфіковану допомогу спеціалістів.

“Віддалений режим роботи, нові виклики та нетипові завдання - з початку карантину ми всі зіштовхнулись з певними труднощами. Як до локдауну, так і після відновлення роботи магазинів мережі, ми дбаємо про безпеку та комфорт наших клієнтів: ретельно слідкуємо за дотриманням дистанції, за потреби, забезпечуємо засобами індивідуального захисту та рекомендуємо використувати безконтактний метод оплати. Ми вирішили долучилися до такої ініціативи, аби ще раз нагадати про важливість дотримання правил захисту під час пандемії та наголосити, що турбота про психологічне здоров’я - не менш важливий аспект боротьби з COVID-19” - зазначили в прес-службі компанії MOYO. 

На інформаційних постерах вказано номер безкоштовної гарячої лінії МОМ 0 800 211 444, де кожен може конфіденційно поспілкуватися з досвідченими психологами.

Про компанію:

MOYO — національна мережа магазинів техніки та електроніки. Інтернет-магазин moyo.ua пропонує сервіс доставки товарів 24/7. Завдяки автоматизованій транспортній лінії, зі складу здійснюється видача товарів протягом 20 хвилин з моменту замовлення на сайті. Понад 3 млн відвідувачів щомісяця. Компанія дотримується закону України та підтримує всі превентивні дії щодо захисту населення від поширення вірусу COVID-19. Інтернет-магазин працює в посиленому режимі.

Обговорити з іншими читачами:
Погода