Мережа MOYO перша в Україні розпочала видачу передзамовлень PlayStation 5

Клієнти MOYO вже розпакували свої нові консолі, поки інші отримують повідомлення про затримки постачання товарів.

Коментарі 1367

19 листопада мережа MOYO першою в Україні розпочала постачання нових PlayStation 5. Така новина змусила геймерів змінити свої плани та стрімголов вирушити до магазину, аби першими забрати омріяну консоль. Клієнти, які оформили передзамовлення, вже тестують нову приставку та хизуються в stories крутющими іграми.

Першого власника PlayStation 5 команда MOYO зустріла з призами, спалахами камер та привітаннями. Чоловік розповів ведучому YouTube каналу MOYO, що він миттєво відклав усі справи та вирушив до магазину, щойно побачив у соцмережах повідомлення про прибуття консолі в магазин.

Першу PlayStation 5 в Україні придбали в київському магазині MOYO 24/7, розташованому на Марка Вовчка, 18а. Завдяки цілодобовій роботі магазину клієнти змогли забрати свою омріяну приставку о будь-якій годині доби. Дехто завітав, коли на годиннику було далеко за північ. Хтось заради довгоочікуваної консолі їхав після того, як вклав дітей спати, а хтось відпрошувався з роботи та викликав таксі, щойно випала така можливість. Адже справжнього геймера не зупинити на шляху до бажаної PlayStation 5.

“Завдяки цілодобовому формату, клієнти нашої мережі можуть першими отримувати доступні новинки. У випадку з PlayStation 5, коли всі практично завмерли в очікуванні, наші споживачі, яким пощастило оформити попереднє замовлення, змогли забрати довгоочікувану консоль у зручний для себе час доби”, -  зазначили в пресслужбі компанії.

PlayStation 5 наразі доступна у всіх магазинах MOYO Києва. Клієнтам з інших міст, які оформили передзамовлення, компанія MOYO вже відправила консолі. Тому сьогодні багато щасливчиків зможуть насолодитись графікою та сюжетами ігор на своїй PlayStation 5.

Про компанію:

MOYO — національна мережа магазинів техніки та електроніки. Інтернет-магазин moyo.ua пропонує сервіс доставки товарів 24/7. Завдяки автоматизованій транспортній лінії, зі складу здійснюється видача товарів протягом 20 хвилин з моменту замовлення на сайті. Понад 3 млн відвідувачів щомісяця. Компанія дотримується закону України та підтримує всі превентивні дії щодо захисту населення від поширення вірусу COVID-19. Інтернет-магазин працює в посиленому режимі.

Обговорити з іншими читачами:
Погода