Meta дасть ноги аватарам у своєму метавсесвіті та навчить їх сканувати міміку

Meta змінить зовнішній вигляд аватарів у своєму метавсесвіті та зробить їх доступними для сторонніх програм.

Коментарі 1014
Як повідомляє Engadget, про це стало відомо під час заходу Meta Connect.

Головна зміна – це зовнішній вигляд аватарів та те, що тепер у них з'являться ноги. "Ноги були однією з найбільш затребуваних функцій у нашій дорожній карті, і це був значний фокус нашої уваги", – кажуть у Meta.

Meta хоче спростити процес створення аватара. Тепер ви зможете розпочати це, зробивши відеоселфі за допомогою камери телефона. Далі можна буде налаштувати аватар на свій смак. Якщо ви хочете мати аватар, який не схожий на вас, це також можливо.

Також Meta створила набір для розробки програмного забезпечення (SDK), щоб аватари можна було використовувати в сторонніх застосунках віртуальної реальності та інших програмах. SDK включатиме те, що Meta називає "природним виразом обличчя" на Meta Quest Pro — гарнітура для віртуальної реальності високого класу зможе відтворити ваш фактичний вираз обличчя на вашому аватарі.

Незабаром користувачі зможуть створювати та ділитися своїм метааватаром у WhatsApp. Наступного року аватари також будуть доступні для відеодзвінків у Messenger, Instagram і WhatsApp. Імовірно, вони відтворюватимуть ваші вирази обличчя та рухи під час дзвінків подібно до Animoji (рухомі смайлики від Apple, які фактично сканують ваші мімічні вирази та наносять їх на свій значок. – Liga.Tech).

На початку серпня генеральний директор Meta Марк Цукерберг поділився скриншотом свого аватара з Horizon Worlds, і його висміяли в мережі. Одна людина сказала, що це схоже на "випуск Nintendo GameCube 2002 року під назвою World Baby".

Пізніше мільярдеру довелося виправдовуватися. Голова компанії також анонсував оновлення платформи віртуальної реальності Horizon та графіки аватарів.

За матеріалами https://tech.liga.net/
Обговорити з іншими читачами:
Погода