Meta покращує рекламу Reels за допомогою ШІ

Meta на презентації NewFronts анонсувала появу фільтрів доповненої реальності у рекламних оголошеннях у Reels та Facebook Stories, передає Adweek.

Коментарі 792
Фото: depositphotos.com
Фото: depositphotos.com
Як зазначає видання, оновлення допоможе залучити на майданчики молодшу аудиторію та скласти конкуренцію Snapchat, який активно розвиває AR-інструменти.

Раніше показувати AR-оголошення можна було лише у стрічках Facebook та Instagram, а також у сторіс Instagram. Компанія запевняє, що такий формат реклами у 87% випадків збільшував запам'ятовування пропозицій серед аудиторії віком від 18 до 24 років.

До старту відкритого тестування рекламу з AR-ефектами Reels запустила мережа парфумерно-косметичних магазинів Sephora. У рамках кампанії користувачі соцмережі могли візуалізувати «атмосферу ароматів» навколо себе, тапнувши по екрану, і ухвалити рішення про покупку.

За результатами експерименту бренд зазначив, що більше половини аудиторії, що взаємодіє з цим оголошенням, були користувачі, які народилися з 1997 до 2012 року.

Tiffany & Co, використовуючи AR-фільтри в Reels, «перенесла» передплатників у флагманський бутік ювелірного бренду, що недавно відкрився після ремонту на П'ятій авеню в Нью-Йорку. Вони могли побачити інтер'єр магазину та виставлені у ньому прикраси.

На NewFronts Meta також представила нові функції для реклами в Reels. Серед них - плашка з даними про рекламодавця, що включають адресу сайту та назву; збільшена кнопка із закликом до дії; можливість зупиняти відеорекламу, щоб переглянути, куди веде посилання з оголошення; карусель товарів усередині відео.
Обговорити з іншими читачами:
Погода