Meta пообіцяла не блокувати контент про полк Азов

У Мінцифри домовилися з компанією Meta про контент, що стосується полку Азов

Коментарі 1243
Компанія Meta пообіцяла, що не блокуватиме контент про полк Азов.

Про це повідомив у Telegram-каналі міністр цифрової трансформації Михайло Федоров за підсумками зустрічі з президентом із глобальної політики компанії Ніком Клеггом та віцепрезиденткою з питань політики модерування Монікою Біккерт у Давосі.

Федоров зазначив, що Facebook та Instagram стали потужними інструментами, які дозволяють доносити правду про повномасштабну російську війну проти України до всього світу.

«Команда Мінцифри постійно спілкується з корпорацією Meta з приводу співпраці. Розблокували сотні акаунтів українських військових, блогерів та активістів. Але найгострішою темою все одно залишалося блокування фото та відео про полк Азов. Дякую Meta за виважене і важливе рішення змінити політику модерування щодо України», — написав він.

Міністр наголосив, що завдяки рішенню Meta люди в усьому світі знатимуть про подвиг захисників Маріуполя, а пропаганда країни-агресора Росії «втратить аргумент для звинувачення українських героїв».

Раніше Meta блокувала контент про полк Азов, пояснюючи це нібито згадкою «терористичної організації», що є неправдою, а також знаходячи в публікаціях нібито «мову ворожнечі».

За матеріалами https://biz.nv.ua
Обговорити з іншими читачами:
Погода