Meta веде переговори зі стартапом Magic Leap щодо технології доповненої реальності

Гігант соціальних мереж Meta Platforms Inc. веде переговори про укладання багаторічної угоди зі стартапом доповненої реальності Magic Leap, оскільки компанія продовжує вкладати мільярди доларів у створення метавсесвіту, пише Financial Times.

Коментарі 710
За словами джерел, Meta вивчає способи, за допомогою яких Magic Leap може забезпечити як ліцензування інтелектуальної власності, так і контрактне виробництво в Північній Америці, щоб допомогти їй створювати основні продукти AR.

Magic Leap виробляє нестандартні компоненти, зокрема високотехнологічні лінзи та відповідне програмне забезпечення, які є ключовими технологіями, що можуть знадобитися для створення метавсесвіту. 

Проте джерела зазначили, що в результаті партнерства не очікується створення спільної гарнітури Meta-Magic Leap.

Двоє колишніх співробітників сказали, що найбільшою перевагою Magic Leap є її технологія, яка дозволяє тонкому склу перед очима користувача створювати реалістичні зображення на різній глибині.
Magic Leap не підтвердила переговори, але заявила, що партнерські відносини стають «значним напрямом бізнесу та зростаючими можливостями» для стартапу.

За матеріалами Forbes.ua
Обговорити з іншими читачами:
Погода