Метавсесвіт, психоделічне мистецтво й естетика 2000-х: Depositphotos і міжнародні експерти назвали креативні тренди 2022

Міжнародна контент-платформа Depositphotos випустила щорічний прогноз креативних тенденцій.

Коментарі 2751

Проєкт “Креативні тренди 2022: поєднання майбутнього та минулого” досліджує, як змінилася креативна комунікація, а також чого очікувати брендам і авторам контенту наступного року. 

Метавсесвіт і повне імерсивне занурення стануть ключовими напрямами у креативній комунікації. Диджитал-простір набуде ще реалістичнішого вигляду за допомогою технологій AR та VR. Продумані до дрібниць 3D-елементи й моушн-графіка  дозволять вивести інтерактивність на новий рівень: створити ще більший ефект присутності завдяки якісній аудіовізуальній і тактильній взаємодії. Стрімко розвивається генеративна музика, за допомогою якої бренди й креатори зможуть надати своїй аудиторії гіперперсоналізований досвід: фонові треки у креативних проєктах, на сайтах і у застосунках адаптуватимуться до вподобань або настрою користувача. 

Разом із цим знову набирають популярність грайливі й сміливі мотиви 70-х, експерименти з психоделічним мистецтвом у диджитал-сфері. Ностальгія за 2000-ми мотивує авторів контенту використовувати пастельні палітри кольорів, у дизайні й фотографії з’являться ретрофутуристичні мотиви з глянцевим ефектом або плівковою обробкою.

“2022 рік – рік контрастів, у якому майбутнє йде пліч-о-пліч з минулим. Це час, коли генеративна музика й метавсесвіт досягають неймовірного розмаху, дозволяючи вдосконалити досвід користувачів. З іншого боку, автори контенту звертаються до естетики 2000-х і психоделічного мистецтва 70-х, щоб за допомогою ностальгії стати ближчими до своєї аудиторії. Така двоїстість – потужний інструмент у руках креаторів. Вона дає можливість побачити нові перспективи й надихає на унікальні проєкти”, – Марія Сібірцева, Content Team Lead у Depositphotos. 

Переглянути всі тренди можна за посиланням.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода