MGID долучилася до лав резидентів Дія Сіті

Розвиток IT-індустрії в Україні триває

Коментарі 3187

Глобальна рекламна платформа MGID набула офіційного статусу резидента Дія Сіті, ставши однією зі 163 міжнародних та українських IT-компаній – членів, які сприяють руху індустрії до стабільного розвитку в умовах війни.

За словами керівництва MGID, попри важкий для країни час, компанія продовжує збільшувати команду, розширювати свою географічну присутність та розвивати продукт.

«Українська ІТ-галузь, зокрема і MGID, продовжує працювати попри війну. Ми згуртовані, сповнені сил та маємо амбітні плани щодо розвитку нашого бізнесу, — каже CEO MGID Сергій Денисенко. — Ми стежили за розробкою концепції Дія City з самого початку обговорення цієї ініціативи. За цей час вона пройшла довгий шлях, сповнений дискусій та важливих трансформацій. У результаті ми маємо спільно створену модель, яка є прийнятною як для ІТ-бізнесу, так і для влади, і потенційно може надати індустрії умови, на які ми довго чекали. В часи, коли ІТ-індустрія залишається острівцем економічної стабільності України, ми готові робити все від нас залежне, аби підживлювати українську економіку та сприяти розвитку IT-галузі в країні».

Глобальна рекламна платформа MGID вже має потужну присутність у США, Східній і Західній Європі, Азії та Латинській Америці. Наразі компанія посилено працює над зміцненням присутності в Іспанії, Румунії, Італії, Польщі й продовжує підтримувати свою операційну та R&D діяльність в Україні.

Про MGID

MGID — це глобальна рекламна платформа, яка допомагає брендам охоплювати унікальну локальну аудиторію. Privacy-first технології та AI гарантують рекламодавцям релевантність і високу якість реклами, а також безпечність середовищ її розміщення для брендів.

Компанія пропонує різноманітні формати реклами, включно з нативною, медіа- та відеорекламою, щоб забезпечити позитивний досвід для користувачів. Це дає рекламодавцям змогу підвищити ефективність кампаній, а видавцям — утримувати та монетизувати свою аудиторію.

Щомісяця MGID охоплює 900 мільйонів унікальних читачів 200 мільярдами показів оголошень на платформах 25 тисяч перевірених видавців. Щоб отримати додаткову інформацію, відвідайте www.mgid.com.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода