Ми всі такі різні, та нас зближує культура

Харків, Запоріжжя, Київ чи Мукачево – неважливо, де живемо і чим займаємось. Нас усіх зближує культура! Український культурний фонд разом з комунікаційною агенцією plusone запустили кампанію «Культура зближує» за підтримки проєкту «Зміцнення Громадської Довіри», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID.

Комментарии 1644

Ідея проєкту є адаптацією ідеї-переможця конкурсу Creative Challenge проведеного представництвом Cannes Lions в Україні у травні – червні 2019 року для Українського Культурного Фонду. Проєкт покликаний не тільки промотувати культуру та культурне дозвілля, але й розкрити саме поняття «культура» як близьке кожній людині, як свідчення національної ідентичності та єдності українців. Кампанія спрямована на три регіони – Харківщина, Запоріжжя і Закарпаття. Згідно з дослідженням проєкту SCORE, саме на цих територіях індекс плюралістичної української ідентичності є найнижчим.

«Культура зближує» – кампанія, що через емоційне промо-відео, зовнішню рекламу та інтерактивний сайт доносить тезу: носієм і творцем української культури є кожен з нас!

Так, культура – це про мистецтво. Про вечірні концерти у оперному, репетиції біля балетного станка, про академи у музичній школі й виставки дитячої творчості. Про музеї й галереї. Про те, як дивитись і слухати буває заворожуюче, експресивно, медитативно або й… сонливо. Культура – це про мистецтво, яке творять інші і творимо ми самі. Яке кожен з нас розуміє та сприймає по-своєму. Але культура – це і про наші цінності. Про те, як ми ставимося до світу та людей навколо. Про багаторічні сімейні традиції та нашу гостинність. Про повагу до старших та увагу до оточуючих. Про щемке відчуття прекрасного: коли бачиш візерунки рушників чи дбайливо зліплені боки вареників, проїжджаєш повз спалені сонцем степи чи сходиш до вершин вічнозелених гір, коли підхоплюєш кимось наспіваний «Щедрик» чи вмикаєш гучніше улюблену пісню Скрябіна.

Творці кампанії пропонують подорож інтерактивним сайтом uculture.in.ua, де зібрали цікаве про людей та проєкти, які по-своєму творять культуру в різних куточках країни. Кожен клік на об‘єкт – це можливість відкрити для себе нову історію, надихнутись на похід з друзями чи родиною до музею, театру, а може й  впізнати у героях своїх знайомих! Адже культура зближує.

 video
За матеріалами прес-релізу
Обсудить с другими читателями:
Погода