Ми з тобою однієї дороги! Нова соціальна реклама від TABASCO про рівність на автомобільних шляхах

Креативне агентство TABASCO разом з веломарафоном "Київська Сотка" створили соціальну рекламу про безпеку на дорозі для водіїв автівок та велосипедистів.

Коментарі 3767

Варто розуміти, що у 2020 році кількість велосипедистів тільки у Києві зросла вдвічі за даними дослідження громадської організації «Асоціація велосипедистів Києва» (U-Cycle). І швидше за все їх кількість буде лише збільшуватися, виходячи з глобальних трендів.  

Але в українських реаліях, коли інфраструктури для вільного пересування велосипедистів немає, дороги, які призначені для автомобільного руху, доводиться ділити. І це не лише питання дотримання ПДР, а й етичного ставлення один до одного, яке нерідко призводить до конфліктів на шляху.

Розуміючи цю проблематику, креативники TABASCO розробили соціальну кампанію «Ми з тобою однієї дороги!».

Артем Гусєв, Associate Creative Director TABASCO:

«Працюючи над проектом ми прагнули звернути увагу учасників дорожнього руху на проблему взаємної поваги на дорозі. З кожним роком кількість велосипедів зростає, а питання поважливого й обережного ставлення стає ще гострішим. Тому в цій комунікації наша команда вирішила зробити фокус саме на понятті рівності! Адже в авто і на велосипеді є колеса та педалі, а людське життя взагалі безцінне! Тому у головному меседжі ми обіграли всім відому цитату з Мауглі «Ми з тобою однієї крові!», тобто рівні, яка у нашій кампанії перетворилася на фразу «Ми з тобою однієї дороги!».

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода