Microsoft дозволить користувачам поширювати відповіді чатбота Bing у Facebook та Twitter

Окрім цього, корпорація у блозі нагадала про додавання Bing до бічної панелі Edge, покращення розуміння контексту бота та нову функцію штучного інтелекту в Skype-чатах.

Коментарі 661
Корпорація Майкрософт додала кнопку «Поділитися», яка дозволить користувачам поширювати відповіді, згенеровані Bing на основі штучного інтелекту, у соціальних мережах, зокрема у Facebook та Twitter. Про це написало видання Gadgets Now.

«Ми додали можливість ділитися відповідями в чаті Bing з іншими у Facebook, Twitter, Pinterest, електронною поштою або за допомогою постійного посилання», — йдеться в повідомленні компанії.

Окрім цього, минулого місяця Microsoft оголосила, що користувачі можуть спілкуватися з Bing у Skype-чаті.

Корпорація також покращила здатність Bing сприймати контекст в розмовах у творчому режимі. Розширене контекстне вікно покращує якість підказок, які надає користувач.

Нагадаємо, нещодавно корпорація Microsoft додала нову функцію до свого чатбота Bing, яка дозволяє перемикатися між різними тонами для відповідей.

Тепер користувачі зможуть обрати з трьох варіантів відповідей чатбота на основі ШІ: креативні, збалансовані та точні. Творчий режим включає відповіді, які є «оригінальними та винахідливими», тоді як точний режим надає перевагу чіткості та доречності для більш фактичних та лаконічних відповідей.

Раніше корпорація Microsoft анонсувала презентацію того, як її новий штучний інтелект Prometheus, подібний до ChatGPT, розширить основні програми Word, PowerPoint і Outlook. Користувачі можуть використовувати нову модель у веб-програмах Office завдяки вбудування бічної панелі Bing у браузер Microsoft Edge.

У матеріалі The Verge йдеться про те, що корпорація намагається швидше інтегрувати штучний інтелект у свої програми через темпи розвитку її конкурента Google.

За матеріалами https://ms.detector.media/
Обговорити з іншими читачами:
Погода