Microsoft дозволить великим компаніям створювати власні чат-боти, схожі на ChatGPT

Microsoft планує розробити програмне забезпечення (ПЗ), за допомогою якого бізнес, освітні та урядові установи зможуть створювати власні чат-боти, схожі на ChatGPT від OpenAI.

Коментарі 640
При цьому власники розробок зможуть не згадувати у назві своїх чат-ботів Microsoft або OpenAI. Про це повідомляє CNBC з посиланням на джерело, знайоме з планами компанії.

За його даними, Microsoft не лише допоможе запустити нових чат-ботів, а й удосконалити існуючі ШІ-проєкти. Однак, за словами співрозмовника, зараз базова модель ChatGPT не може дати розгорнуту відповідь ні про що сталося після 2021 року, оскільки вона не була навчена. Але ІТ-корпорація має намір актуалізувати знання нейромережі.

Крім того, чат-боти будуть видавати посилання на джерела інформації як нові версії пошуковика Bing і браузера Edge. Їх Microsoft представила напередодні. Пошуковик та браузер доповнили ботом Prometheus, створеним на основі мовної моделі нового покоління. Зазначалося, що пошуковик зможе виконувати запити до 1 тис. символів 100 мовами.
Обговорити з іншими читачами:
Погода