Microsoft представила новий сервіс Microsoft 365

Підписки з новими сервісами для життя, що допомагають ефективно використовувати час, залишатися на зв'язку з близькими та захищати дані.

Комментарии 2171

Компанія Microsoft оголосила, що з 21 квітня домашні підписки Office 365 отримають назву Microsoft 365, а також міститимуть нові функції і сервіси. Microsoft 365 - це еволюція Office 365, що використовує нові можливості штучного інтелекту (ШІ), різноманітний контент і шаблони, а також міць хмарних обчислень для вдосконалення навичок роботи з текстом, презентаціями та оформленням. Додадуться нові сервіси, що дозволять зміцнювати зв'язки з близькими і зробити сімейне і дружнє спілкування простим та зручним. Нові функції почнуть виходити 21 квітня, а найближчими місяцями доступ до них поступово отримають понад 38 мільйонів передплатників Office 365.

Нові рішення у складі Microsoft 365, попередня версія яких з'явиться найближчими місяцями, - це новий додаток Microsoft Family Safety, розроблений, щоб забезпечувати безпеку вашої родини у цифровому та фізичному світі, і нові можливості Microsoft Teams, які дозволять вам бути ближче до друзів й сім'ї та спільно працювати над тим, що для вас особливо важливо.

Нарешті, браузер Microsoft Edge виходить на новий етап розвитку з функціями для захисту в інтернеті за допомогою системи перевірки паролів Password Monitor і спрощенням досліджень з функцією Колекції. Ви можете дізнатися докладніше про всі нові функції Edge тут.

Будьте ближче до сім'ї та друзів за допомогою Skype та Microsoft Teams

Залишатися на зв'язку з близькими сьогодні важливіше, ніж будь-коли. За останній час Skype щодня стали використовувати 40 млн людей, що відповідає місячному зростанню на 70%. При цьому тривалість дзвінків всередині Skype за місяць зросла на 220%. Щоб допомогти людям телефонувати швидше, ми нещодавно представили нову безкоштовну функцію в Skype під назвою Збори (Meet Now), вона дозволяє створити відео-зустріч всього у три кліка — і тим, хто до неї підключається, не обов'язково входити під своїм обліковим записом і встановлювати на свій комп'ютер додаток[1].

Понад 44 мільйонів чоловік використовують Microsoft Teams у роботі. Microsoft Teams - центр командної роботи, що дозволяє спілкуватися в чатах, здійснювати дзвінки, проводити відеоконференції й використовувати інші можливості спільної роботи в одному додатку. Щоб у вас був єдиний додаток для взаємодії у роботі та житті, й щоб зміцнити ваші зв'язки з близькими людьми, Microsoft представила нові функції Microsoft Teams для приватного життя. Teams дозволить залишатися на зв'язку, створювати групи, щоб планувати поїздки з друзями, організувати зустріч сусідів або скласти графік заходів книжкового клубу. Можна буде об'єднуватися у групових чатах, проводити відеодзвінки, разом складати списки справ й ставити завдання окремим людям, координувати розклад, ділитися фото і відео - все в єдиному центрі. У Teams будуть додані інструменти для зберігання важливої ​​інформації - наприклад, паролів до Wi-Fi та даних акаунтів — ви навіть можете слідкувати за оновленням геолокації близьких, коли вони йдуть додому, на роботу чи до школи[2].

Захистіть свою родину в цифровому і фізичному світі за допомогою Microsoft Family Safety

Новий додаток Microsoft Family Safety допоможе сім'ям захистити своїх близьких, надаючи їм інструменти й аналітику для формування корисних звичок в інтернеті та реальному світі. Це єдиний додаток, що дозволяє управляти екранним часом на ПК з Windows, пристроях Android та Xbox, а крім того, допомагає зберігати спокій, коли ваших дітей немає вдома.

З Microsoft Family Safety ви зможете ділитися геолокаціями та отримувати повідомлення, коли члени сім'ї приходять або залишають будинок, школу або роботу - щоб ви могли бути спокійні, знаючи, що ваші близькі там, де й повинні бути.

Додаток Microsoft Family Safety[3] допоможе зрозуміти, як ваші діти проводять час на Xbox, ПК з Windows 10 й телефонах Android, а також встановити ліміти, щоб сформувати корисні звички при використанні гаджетів. Крім того, ви зможете обмежити використання контенту, який не відповідає віку дитини, коли вона знаходиться в інтернеті.

Microsoft Editor

Наше дослідження показує, що приблизно половина людей прагне навчитися писати краще. Сьогодні ми представляємо масштабне доповнення до Editor, сервісу на основі ШІ, доступне на більш ніж 20 мовах, включаючи російську, в Word, на Outlook.com і в якості окремого розширення для браузерів Microsoft Edge і Google Chrome.

Нова функція Перефразовування (Rewrite Suggestions) підкаже, як зробити текст більш переконливим або зрозумілим, зберігши при цьому початковий сенс[4]. Крім того, вперше функція Editor у Word зможе перевірити текст на плагіат, допомагаючи авторам створювати оригінальний контент і, коли це потрібно, вставляти доречні цитати прямо в документ всього одним кліком.

Presenter Coach в PowerPoint

Presenter Coach в PowerPoint допоможе подолати страх публічних виступів. Presenter Coach використовує штучний інтелект, щоб визначити, чи не занадто швидко ви говорите, чи не занадто часто у вашій мові з'являється «Ммм» або ж ви просто читаєте зі слайдів[5].

Microsoft представила дві нові функції в PowerPoint Presenter Coach: Визначник монотонності мови (monotone pitch) і Доопрацювання мови. Presenter Coach слухає тон вашого голосу і в режимі реального часу запропонує зробити мову емоційно забарвленою, а також допоможе з граматикою: порадить, як побудувати речення більш грамотно[6].

Креативний контент і преміальні шаблони

Функція Конструктор у PowerPoint (PowerPoint Designer) розширює ваші креативні можливості при цьому не вимагаючи додаткового часу, наприклад, з нею ви можете в один клік перетворити текст в ефектну тимчасову шкалу. А коли ви додаєте зображення на слайд, Конструктор автоматично генерує кілька варіантів дизайну. Передплатники Microsoft 365 отримають ще більший арсенал для прояву креативності - їм стануть доступні понад 8 000 прекрасних зображень і 175 циклічних відео з Getty Images, 300 нових шрифтів і 2 800 нових значків для створення візуально привабливих документів, що вражають. Весь цей контент буде доступний також у Word, та в Excel.

Для швидкого початку роботи над шкільним, робочим або сімейним проєктом та економії часу передплатники Microsoft 365 отримають ексклюзивний доступ до більш ніж 200 преміальних шаблонів у Word, Excel і PowerPoint. Шаблони допоможуть створити ідеальне резюме, запрошення на весілля, новинну розсилку, листівку на честь народження дитини та багато іншого.

Нові типи даних і розумні шаблони в Excel

Багато хто використовує Excel для збору й аналізу інформації. Пошук, відбір, оновлення таких даних може бути непростим і витратним за часом процесом. Незабаром нові типи даних стануть доступні для завантаження в Excel й допоможуть простіше відбирати та структурувати інформацію: у вас буде доступ до розширених відомостей більш ніж зі 100 тем, таких як їжа, фільми, місця, хімія і навіть покемони. Економте час, конвертуючи простий текст і цифри в типи даних, щоб Excel запропонував вам різноманітні візуальні та інформаційні інтерактивні карти даних і зображення для кращого представлення вашої інформації. Доступ до типів даних біржі і географія відкритий для всіх у веб-версії Excel, а передплатники Microsoft 365 отримають ексклюзивний доступ до більш ніж 100 нових типів даних на базі Wolfram Alpha[7].

Плануйте робочий і особистий час за допомогою Outlook

Microsoft представила нові можливості веб-версії Outlook, які допоможуть керувати всіма вашими домовленостями в роботі і житті в єдиному календарі, відобразивши вашу реальну завантаженість в робочому аккаунті, при цьому зберігаючи конфіденційність інформації про особисті та ділові зустрічі.

Підписка Microsoft 365 Personal (Персональний) і Microsoft 365 Family (Для Сім'ї) буде доступна по всьому світу 21 квітня - більше можливостей за тією ж ціною

Чинні передплатники Office 365 почнуть отримувати доступ до нових можливостей Office вже сьогодні. Підписки Microsoft 365 Personal (Персональний) і Microsoft 365 Family (Для Сім'ї) будуть доступні по всьому світу з 21 квітня. Підписки Microsoft 365 Personal і Family зберігають всі можливості Office 365, такі як преміальні додатки Office для комп'ютерів, 1 TB на людину в хмарному сховищі OneDrive, 60 хвилин дзвінків на мобільні і міські телефони в Skype, розширені засоби безпеки для захисту від шкідливого ПО і фішингових атак, технічну підтримку.

Щоб дізнатися докладніше про підписки Microsoft 365 Персональний і Для родини, а також про доступність анонсованих нових функцій, відвідайте цю сторінку.


[1] Для мобільної версії потрібне встановлення додатку.

[2] Попередня версія цього функціоналу з'явиться в мобільному додатку Microsoft Teams найближчими місяцями. До цього моменту спілкування з родиною і друзями в чатах і по відеозв'язку є у Skype.

[3] Обмежена попередня версія додатку для iOS і Android буде доступна найближчими місяцями.

[4] Функція Перефразовування на даний момент доступна лише англійською мовою.

[5] Presenter Coach в PowerPoint на даний момент доступна англійською мовою.

[6] Нові можливості Presenter Coach будуть доступні в попередный безкоштовный версії, але згодом ними зможуть користуватися лише передплатники Microsoft 365.

[7] Нові типи даних і розумні шаблони будуть доступні передплатникам Office Insider цієї весни, а передплатникам Microsoft 365 Personal and Family в США – найближчими місяцями.

За матеріалами прес-релізу

Обсудить с другими читателями:
Погода