Microsoft вбудує рекламу у відповіді свого пошуковика Bing

Microsoft обговорює з рекламними агентствами плани щодо використання оновленої пошукової системи Bing для продажу реклами.

Коментарі 750
Фото: depositphotos.com
Фото: depositphotos.com
Компанія почне розміщувати такі матеріали прямо у відповіді ШІ-бота ChatGPT, інтегрованого в пошукову систему, пише Reuters з посиланням на джерела.

Зараз Microsoft вже тестує рекламу в Bing, проте, крім банерів на сторінці, комерційні матеріали з'являтимуться у відповідях чат-бота. Наприклад, на запит користувача про найкращі готелі в регіоні пошуковик покаже йому рекламу готелів.

Журналіст агентства вже побачив подібне розміщення: він запитав у Bing скільки коштують автомобільні повітряні фільтри, а пошукова система запропонувала рекламу фільтрів від онлайн-магазину автозапчастин Parts Geek.

За даними Reuters, оновлена ​​пошукова система зможе принести Microsoft великий рекламний дохід. Зараз частка Microsoft Edge, який використовує Bing за умовчанням, становить менше 5%, наводить агентство дані StatCounter.

7 лютого Microsoft представила нову версію пошукової системи Bing, що базується на технологіях штучного інтелекту. Щоб отримати тестовий доступ до сервісу, потрібно стати на лист очікування.
Обговорити з іншими читачами:
Погода