Mid-tier- i macro-інфлюенсери. В чому плюси роботи?

Інфлюенс-маркетинг не стоїть на місці, а разом з ним зростають і витрати компаній на нього. Згідно зі звітом по опитуванню компанії Linqia, 71% компаній збільшують свої інвестиції на роботу з лідерами думок.

Коментарі 1388

Digital-агентство LOBODS для свого клієнта вітамінізованої олії «‎Щедрий Дар» проводить постійні кампанії із залученням інфлюенсерів.  Для одного з таких флайтів було здійснено роботу з mid-tier- i macro-блогерами. 

Чому блогери та чому саме сегмент mid-tier- i macro-блогери?

За результатами досліджень One Productions, близько 42% людей стверджують, що на їх покупки впливає контент лідерів думок.

Mid-tier-блогери (50 000-500 000 підписників) дають найкращий показник залучення аудиторії

Це сегмент блогерів — золота середина для брендів. Інфлюенсери цього рівня мають великий авторитет серед підписників та охоплення. Репутація mid-tier-блогерів знаходиться на рівні, коли підписники довіряють інфлюенсеру, як доброму знайомому. Така рекомендація має сильний вплив на підписників, що впливає на високу обізнаність і конверсії. Згідно з дослідженнями Fullscreen та Shareablee, блогерам рівня mid-tier підписники довіряють більше, ніж мікроінфлюенсерами та мегаінфлюенсерам. Аудиторія mid-tier є значно активнішою, щедра на коментарі, лайки та реакції.

Для бренду, ціллю кампаній яких є залучення, потрібно вибирати співпрацю саме з mid-tier-блогерами.  Цей тип інфлюенсерів показує найкращий показник залучення, надійні конверсії та високу зацікавленість. Компанія отримує в 10 разів більше лайків та коментарів, використовуючи блогерів цього рівня, ніж мікроблогерів.  При цьому, якщо враховувати комерційну складову співпраці, mid-tier-блогери є значно ефективнішими.

Macro-інфлюенсери (500 000 - 1 000 000 підписників) для максимального охоплення

Інфлюенсери цього рівня найкраще спрацьовують для компаній, мета яких — поширити інформацію про продукт. Обирати macro-блогерів також доречно для кампаній ребрендингу, випуску нових продуктів, подій, запуску додатків.

Відповідно до даних, що наведено у Recode, блогери цього рівня забезпечують найкращу угоду з точки зору CPM. Така інвестиція в охоплення є значно рентабельнішою, ніж робота з блогерами іншого рівня.

Порівняння ER mid-tier- i macro-інфлюенсерів.

Порівняння рівня охоплення mid-tier- i macro-інфлюенсерів.

До флайту на свято Великодня LOBODS для свого клієнта — вітамінізованої олії «‎Щедрий Дар» — вибрали мікс із mid-tier- i macro-інфлюенсерів. Такий вибір блогерів обґрунтований тим, що ціль кампанії була збільшити охоплення та залучення серед цільової аудиторії лідерів думок.

Для співпраці було обрано 6 блогерів. Серед них — інфлюенсери із сегмента mid-tier: @nata_fedorchuk (92k підписників), @nikolenkotanya (329k підписників та @v.scherbinina (147k підписників) із сегмента macro: @veronikachunchun  (701k підписників), @putivlenko_  (954k підписників) та @lerkazukerka (534k підписників). Такий підбір лідерів думок допоміг досягти балансу між двома цілями.

Для роботи з інфлюенсерами було обрано формат розсилки прес-паків. Щоб отримати сторіз із позначками бренду на сторінках лідерів думок, прес-паки були присвячені сімейному святу Великодня та персоналізовані для кожного блогера. Кожен пак складався із плетеної корзини, водовідштовхуючої скатертини, підставки під крашанки, свічки, 2 пляшок вітамінізованої олії «‎Щедрий Дар» та індивідуалізованої листівки.

Як результат, 5 із 6 блогерів зробили сторіз-розпаковку прес-паку із позначками бренду. Загальне охоплення сторіз склало 201 070. А рівень залученості на сторінці бренду зріст на 0,21%.

Вибираючи формат співпраці та типи блогерів, перш за все варто орієнтуватись на ціль рекламної кампанії. Для максимальної ефективності краще комбінувати різні типи блогерів та формати співпраць. А також слід пам’ятати, що співпраця з блогерами — це постійні відносини. Лідери думок, з якими ви працюєте регулярно, дають найкращий результат і стають «‎євангелістами» бренду.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода