Микола Корчага приєднався до ТОП-менеджменту Live Network у ролі креативного директора

У грудні до ТОП-менеджменту Live Network у ролі креативного директора приєднався Микола Корчага - медіаменеджер з 30-річним досвідом роботи на телебаченні. У холдингу він відповідає за аудіовізуальну складову телеканалів і наразі працює над їхньою розбудовою в інформаційному напрямку.

Коментарі 3019

“Ми з командою, в рамках роботи в Live Network, прагнемо втілити медіа-ідеї, що спричинять новий виток індустріального телевізійного розвитку в Україні. Впевнений, що заплановані креативні інноваційні рішення будуть ефективними з точки зору інвестицій та приведуть до створення успішного телеканалу, який будуть копіювати колеги з ринку”, - говорить креативний директор.

Ціллю першочергових завдань команди Миколи є відповідність аудіовізуальних рішень телеканалу “LIVE” сучасним стандартам і трендам інформаційного мовлення. Зокрема, глядачі вже можуть бачити зміни в ефірних локаціях студій та зовнішнього вигляду ведучих.

“Перехід від розважального до інформаційного позиціювання телеканалу - це тривалий процес креативних і технологічних рішень. Оновлень вже зазнали локації проектів, зокрема ми обрали краще розташування для трансляції новин, зробили локацію більш контрасною. Такі зміни були втілені без фінансових вкладень, лише за рахунок досвіду і таланту працівників, яких ми зібрали у новій команді, а також чудових фахівців, які залишились з нами від команди попередньої та мають бажання розвивати саме інформаційне мовлення. Також ми відкоригували показ - сконцентрувались на крупних планах, змінили кадрування. Картинка студій стала пластичнішою, а образи ведучих - органічними до інформаційної сфери та новин, які вони транслюють. Такі рішення зробили ефір більш комфортним для сприйняття глядачем”, - розповідає Микола Корчага.

Зміни торкнуться також “Типового Києва” та “Одеса.LIVE”. Креативний директор холдингу вже має плани щодо нової графіки, апгрейду студій та інших рішень для вдосконалення роботи телеканалів:

“Ми хочемо задати високу планку в напрямку інформаційного мовлення - національного та регіонального, тому працюємо над оновленням усіх телеканалів Live Network. Вони будуть різними та відповідатимуть запиту аудиторії. В Одесі велика кількість телеканалів, конкурувати з ними - виклик, і це посилює наш інтерес. На “Одеса.LIVE” зібралась хороша команда креативних і сильних професіоналів, з якими, впевнений, можна розбудувати головний інформаційний телеканал Півдня країни”.

Кар’єру на телебаченні Микола Корчага розпочав у 1992 році з позиції асистента режисера українського продакшену “Мегапол”. Далі здобув профільну освіту та пройшов шлях від оператора-постановника до продюсера і креативного директора. Працював у продакшені та на телеканалах “Інтер”, “112 Україна” та “NEWSONЕ”.

“Під час роботи на “Інтері”, у 2002-2003 роках, я запускав перші в Україні павільйонні розважальні шоу. Популярні сьогодні “Голос країни” і “Танці з зірками” з'явилися значно пізніше. Крім “Інтера”, у 2003 році жодні інші телеканали не наважувались на такі рішучі кроки. На той час телеканалом керував Влад Ряшин, і саме він сказав команді, що безкінечно закуповувати продукт - недобре і треба вчитись виробляти своє. Ми почали втілювати сміливі ідеї у створенні телепродукту: використовували складну спеціальну знімальну техніку, встановлювали в студіях декілька операторських кранів. Це були новаторські рішення на той час”, - говорить Микола Корчага.

Розбудову інформаційних телеканалів медіаменеджер розпочав у 2013 році, обійнявши посаду продюсера “112 Україна”. За словами Миколи, інноваційні рішення, які він запланував втілити разом із командою, викликали спротив і критику тогочасної індустрії, але згодом показали свою ефективність:

“Колеги по ринку стверджували, що за пів року телеканал створити неможливо, ще й розмістивши фронт-офіс на 400 квадратних метрах. Але ми з командою довели, що наші ідеї реальні, дієві, ресурсозберігаючі та забезпечують результат - високі рейтинги й довіру аудиторії. “112 Україна” став трендсеттером інформаційного мовлення. Далі його скопіювали “NEWSONЕ” і “Прямий”.

Нагадаємо, телеканали LIVE та ODESA.LIVE розпочали мовлення восени 2020 року. Наприкінці грудня 2020 року команда оголосила про створення медіахолдингу під назвою Live Network. У серпні 2021 року до складу холдингу увійшов Типовий Київ – регіональний інформаційний телеканал про життя столиці. 28 листопада 2021 року Live Network припинив співпрацю з Інститутом когнітивного моделювання, який здійснював консультаційний супровід телеканалів холдингу з листопада 2020 року. Новим генеральним директором медіахолдингу став Юрій Будяк, а генеральною продюсеркою Live Network – Людмила Писанко.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода