Mirinda представляє нову візуальну ідентичність і глобальну платформу бренду

Бренд Mirinda оновив свою візуальну ідентичність і представив нову платформу глобального бренду, щоб зацікавити споживачів покоління Z.

Коментарі 1044
Mirinda, бренд безалкогольних напоїв, який розповсюджує у всьому світі PepsiCo, оновив свою візуальну ідентичність і представив нову платформу глобального бренду «There’s no flavour like your flavour» («Немає іншого смаку, як ваш смак»), яка вшановує креативність і унікальність усіх поколінь, щоб зацікавити споживачів покоління Z.

Новий напрямок Mirinda та слоган глобального бренду цементують бренд як представник наступного покоління, вшановуючи та сприймаючи цих яскравих творців, які мають сміливість виражати свою творчість і привносити свою автентичність як у реальному житті, так і в Інтернеті.

Паралельно з запуском #NoFlavourLikeYourFlavour, Mirinda отримала нову вражаючу візуальну ідентичність під назвою «Making an M-pact», яка була розроблена PepsiCo Design and Innovation, щоб розпалити креативність.

Нова візуальна ідентичність передбачає оновлення логотипу Mirinda яскравішим зеленим кольором, а також гостріші кути та чіткіші лінії, щоб підкреслити його відмінність. Культова марка Mirinda «M» служить полотном для творчості, з якого бренд втілюється в життя.

Крім того, нова візуальна ідентичність включає грайливі кольорові палітри, які забезпечують сплеск освіження, а сфери, що обертаються, шиплячі бульбашки та пікантні ілюстрації фруктів передають відчуття грайливості та енергії.

Кожному з понад 50 фруктових смаків бренду, включно з зеленим яблуком, апельсином, ананасом, полуницею та кавуном, буде надано відповідну кольорову палітру, кожен зі своїми яскравими, контрастними кольорами.

Новий візуальний стиль буде видно на всіх банках Mirinda, товарах, рекламі, роздрібних вітринах і цифрових медіа на 200 ринках. Нова візуальна ідентичність Mirinda буде розповсюджена на 20 провідних міжнародних ринках із травня, на багатьох із яких на банках будуть зображені їхні рідні мови.
Обговорити з іншими читачами:
Погода