Мистецтво створення коньячної реклами

Нова стратегія та рекламна кампанія для коньяку KOBLEVO

Комментарии 1223

Нова кампанія для коньяку KOBLEVO відзначилась кардинальною зміною дизайну.

Нова пляшка підкреслила статусність напою і стала відправним пунктом нової стратегії бренда.

«Старий» KOBLEVO – позитивний, надійний, перевірений часом друг… але передбачуваний та нуднуватий. Від нього не чекаєш сюрпризів, життя його із року в рік рухається по одному маршруту. KOBLEVO не вистачало авантюризму і загадковості.

Необхідно було вдихнути нову іскру у бренд і зробити його привабливими для сучасного споживача, але не відштовхнути нинішніх поціновувачів.

Було визначено дві мети:

ОМОЛОДЖЕННЯ АУДИТОРІЇ. Молодь – найбільш психологічно гнучка аудиторія, що піддається впливу, до того ж схильна ризикувати і пробувати нове.

ДЕМОКРАТИЗАЦІЯ КОНЬЯКУ – це незайнята ніша в Україні!

 Важливо зробити коньяк зрозумілішим напоєм для широких мас. Цей напій п`ють не на свята, а тоді, коли просто хочуть розслабитися і відпочити.

Але для початку ми зазирнули у саму суть «Коблево»…

Щоб створити коньяк, потрібен якісний виноград, сучасне виробництво, засноване на класичній технології, правильний перегон коньячних спиртів, дубові діжки та майстерність купажиста. Якщо дотриматись усіх факторів, народжується тонке, філігране мистецтво – коньяк KOBLEVO.

Коньяк KOBLEVO майстерно зроблений, смакуючи його, ти наповнюєшся м`якою творчістю коньячних майстрів!

Ти насичуєш своє життя світлом, яскравими вогнями, теплими компаніями, молюсками, дивними картинами, новими швидкостями, незвичними квитками, незрозумілими грошима, глибиною, золотом, поцілунками, філософіями… ти насичуєш своє життя!

При створенні ТБ-реклами ми хотіли «вбити одним пострілом двох зайців» - зробити коньячний ролик, але так, як ніколи не робили коньячну рекламу. Використовуючи стилістику колажу, розмноження, зациклення, ми змішували джаз та електроніку, танці й натюрморти, екзотику й естетику. Дотримавшись цього на постпродакшні, клієнт отримав коньячний ролик, який ще не знімали для коньяків!

 video
За матеріалами прес-релізу
Обсудить с другими читателями:
Погода