Місця здоров’я: айдентика Health Pilgrims від Vandog Agency

Vandog Agency розробила неймінг, комунікаційну стратегію та айдентику для консьєрж-сервісу з медичного туризму в Україні — Health Pilgrims.

Коментарі 1281

Це команда однодумців, які знайшли місця здоров’я в Україні для своїх клієнтів. Тому в його назві агенція об’єднала філософію двох ідей: Health та Pilgrims.

Задачею команди було розповісти айдентикою та коммуникацією Health Pilgrims про Україну. Для цього в основі комунікації став меседж та ілюстрації, що містять у собі українську ідентичність та спонукають дізнатись більше про Україну: What is… kobza, namysto, banush, vertep?  

В айдентиці цей меседж уособлює зірка з логотипа, якій дозволили розкритись, адаптуючись під різні формати носіїв. 

Бренд Health Pilgrims — не просто про лікування, а й про знайомство з українською культурою, визначними місцями, кухнею і головне — українцями.

SMM

Ми й гадки не маємо, чи пірнання у крижану воду робить нас здоровішими. Але точно знаємо, що Health Pilgrims знайшли місця здоров’я в Україні.

А наша команда розробила для них айдентику, неймінг та комунікаційну стратегію в основу якої вклали меседж — з Health Pilgrims не просто лікування, а й знайомство з українською культурою, визначними місцями, і головне — українцями.

Для цього ми підготували копірайт та ілюстрації, що містять у собі українську ідентичність та спонукають дізнатись більше про Україну: 

What is… kobza, namysto, banush, vertep?  

Дивіться більше у нашому кейсі.

За матеріалами прес-релізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода