Mitsubishi Motors в Україні анонсували фешн-колаборацію спільно з брендом одягу Iron Thread

Streetwear бренд Iron Thread та Mitsubishi Motors в Україні анонсували першу для обох фешн-колаборацію, натхненницею якої стала олімпійська чемпіонка Дар’я Білодід.

Коментарі 3155

Проєкт є унікальним для України, адже поєднує трьох вітчизняних та міжнародних титанів — поважний автомобільний бренд Mitsubishi Motors, талановитого дизайнера Ено Еніеокпон (Iron Thread) та дворазову чемпіонку світу і призерку Олімпійських ігор — Дар’ї Білодід.

У капсульній колекції одягу втілилось ДНК обох брендів — ідея поєднання комфорту та унікальності. Окрім іншого, за допомогою спільної колекції творці піднімають важливе питання сьогодення — свободу бути вільним у своєму виборі. Так слоган Mitsubishi Motors в Україні "Drive your Ambition" на час проведення фешн-проєкту перетворився на "Drive your Difference!".

Ено та Mitsubishi Motors в Україні закликають людей виходити за межі та не боятися своєї індивідуальності — сміливо демонструвати їх як у дизайні одягу, так і у дизайні авто. А у своєму виборі керуватись не загальними трендами, а власним комфортом та особливістю.

Дизайнер Ено Еніеокпон — український дизайнер нігерійського походження, що заснував власний фешн-бренд Iron Thread. Вже 5 лютого Ено презентуватиме свою колекцію  “Street vs Kimono” на Ukrainian Fashion Week FW 22-23. Це вже четвертий показ дизайнера на головній модній події країни. Під час показу глядачі зможуть ексклюзивно побачити один з образів колаборації з брендом Mitsubishi Motors Ukraine.

Офіційний реліз спільної капсульної колекції Iron Thread та Mitsubishi Motors в Україні запланований на 17 лютого 2022 року.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода