Mitsubishi зобов'язали компенсувати корейцям колоніальну експлуатацію

Це вже другий успішний прецедент для корейців

Коментарі 1667
Суд Південної Кореї зобов'язав японську компанію виплатити 400 млн корейських вон ($ 360,2 тис) в якості компенсації за примусову працю під час японського колоніального правління 1910-1945 років.

В свою чергу компанія заявила про намір подати апеляцію на це рішення.

"Було б краще, якби справу вирішили поки він був живий", - сказав Пак Чже Хун, син одного з позивачів.

Жоден з п'яти позивачів не дожив до оголошення рішення, у справі представленій їхніми сім'ями.

Рішення суду пов’язане з нещодавньою аналогічною справою, в якій японський металургійний гігантNippon Steel і Sumitomo Metal Corp зобов'язали виплатити компенсацію в розмірі 100 млн корейських вон чотирьом жителям Південної Кореї. Компанї були висунуті аналогічні звинувачення.

Ці дві справи стали першими успішними прецедентами для корейців, які намагаються отримати компенсацію від японських компаній за примусову працю у часи колоніального поневолення. Судова тяганина зайняла більше десяти років.

Японські суди відхиляли позови корейців і китайців, які постраждали в часи японського правління, на тій підставі, що питання компенсацій було вирішене договором 1965 року, який нормалізував дипломатичні зв'язки між країнами.

Як стверджує уряд  Південної Кореї, 299 японських компаній, які працюють зараз, використовували примусову працю в часи колоніального періоду.


За матеріалами http://ipress.ua/

Обговорити з іншими читачами:
Погода