МК «Галичина» розвінчує міфи про молочну продукцію

Український виробник молочної та кисломолочної продукції «Галичина» запустив новий відеопроект – серію експлейнерів про найбільш поширені питання та міфи про продукцію.

Коментарі 1945

У першому відеоексплейнері компанія показала, як правильно читати етикетки та зважувати молочну продукцію.

 video

«Зважування молока та йогуртів є чи не найпоширенішим питанням серед споживачів. Тому ми вирішили розпочати саме з цієї теми та пояснити, чому, до прикладу, результат зважування продукту в тарі та склянці – різний», – зазначає директорка з маркетингу молочної компанії «Галичина» Оксана Андрушків.

У наступних роликах компанія планує розвінчувати поширені міфи про перевірку молочних продуктів у домашніх умовах.

«Знаємо, що наші споживачі мають розвинене критичне мислення та ставлять під сумнів припущення й усталені звички. Наш відеопроект має освітню функцію, адже візуалізує та пояснює особливості виробництва та зберігання молочних продуктів. Формат анімованих експлейнерів допомагає простою та доступною мовою, роз’яснити складні процеси на виробництві так, аби це зрозуміла як доросла людина, так і дитина», – розповіла Оксана Андрушків.  

У наступних роликах компанія планує розповісти про зберігання молочних продуктів, відмінність у скисанні домашнього та пастеризованого молока та інше.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода