Моє #ЖиттяНеЗупинити, а твоє?

15 травня Watsons запустив надихаючий проєкт #ЖиттяНеЗупинити, щоб показати історії українців, яких навіть в умовах війни не зупинити

Коментарі 1763

Життя продовжується і його потрібно жити. Українці показали усьому світу, що ми сильні, незламні, вільні та сміливі. Нас неможливо зупинити, а нашу справжню мрію неможливо знищити. Щоб ще дужче об’єднати українців та надати віру і впевненість у перемогу Watsons створили надихаючий проєкт #ЖиттяНеЗупинити. 

Це історії справжніх героїнь, за якими стоїть кожен з нас. Це відважні мами, ЗСУ, медики, студенти, волонтери та усі люди, які не втрачають жагу до життя, продовжують працювати, підіймати економіку країни та допомагати тим, хто цього потребує. Кожна історія – це крок до перемоги та впевненість у щасливому майбутньому, а ще – натхнення для тих, кому зараз потрібна підтримка.

Кожного дня ми змушуємо країну рухатися вперед тим, що повертаємось до роботи, починаємо навчатись, зустрічаємось з друзями, купуємо каву та робимо макіяж. Саме рутинні справи дозволяють відчути, що життя не можна відкласти на завтра і ми відновлюємо країну вже сьогодні.

За часів Другої світової війни червона помада стала для жінок неофіційним символом перемоги і віри у світле майбутнє. Цей символ супротиву українки можуть використовувати і сьогодні. Усі мають бачити, що нас не зламати і ми вирішили нагадати усім жінкам чиї хоробрі та палкі серця надихають тих, хто боронить і захищає нашу неньку, що… #ЖиттяНеЗупинити 

Долучайся до флешмобу та демонструй свій супротив — викладай світлини з червоними вустами та історіями як твоє #ЖиттяНеЗупинити. Розкажи усім про свою незламність та сміливість.  

А у соцмережах Watsons Україна, на тебе чекатимуть сміливі історії справжніх героїв, прямі ефіри з експертами, зворушливі інтерв’ю на YouTube каналі, конкурси та багато цікавих активностей.

Все буде Україна! Разом до перемоги!

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода