MOKO Digital Agency розробила проєкт до дня ганьби

9-го травня радянські байки ширитимуть мережею, славлячи неіснуючу доблесть путінської армії. MOKO Digital Agency створила проєкт, що показує справжній героїзм і достоїнство російських «перемог».

Коментарі 2179

Ідея

Парад «побєди» в москві йде повним ходом. А паралельно з цим кремлівське керівництво зайняте бомбардуванням мирних українських міст. Саме так у MOKO з’явилася ідея допомогти росії з проведенням переможного свята. Для цього команда агенції створила свою версію параду перемоги.

«Один із ключових наративів російської пропаганди —  Дєнь Побєди. "Велікая атєчєствєнная" замість Другої світової. Побєдобісся замість пам'яті та примирення.  "Можем павтаріть" замість "ніколи знову". І ми бачимо, що дійсно повторюють: знищують українську землю та наш народ, мародерять, ґвалтують та катують. І не рахуються з втратами, адже "баби еще наражают". От тільки життя все розставляє по своїх місцях. І цього року парад на росії буде не "второй армии мира", а першої армії злочинців, полки якої ніколи не змиють свій "бєзсмєртний" сором», — зазначає стратег проєкту Артем Шевчук.

Реалізація

Проєкт складається з трьох частин: саркастичних вітальних креативів, сайту (moypolk.net.ua/) з новими «героями» безсмертного полку та ролика, що проводить паралелі між ворогом, якого росія нібито перемогла самотужки, і нею ж самою.

Перше, що пропонує зробити агенція в день ганьби, — привітати знайомих ватників святковими листівками. Вони створені за зразком тих, що ми часто отримуємо 9-го травня від далеких родичів. Однак слова інші — правдивіші.

Наступним етапом проєкту став лендинг із новими «героями» безсмертного полку. Команда агенції створила аналог російського сайту, однак зібрала там історії справжніх військових «богатирів» кремля — убивць, мародерів, ґвалтівників. Важливе нагадування українцям та європейцям, що винуваті не особисто диктатор чи система, а кожен її окремий учасник.

Фінальний меседж проєкту пролунав у ролику. На відео кадри злочинів нацистської Німеччини змінюються майже ідентичними фрагментами російських звірств в Україні. Завершенням стає нагадування-заклик до тих, хто досі виправдовує народ країни-агресора: заплющувати очі на зло — значить дозволити йому перемогти.

 video

Підтримка

Основна мета проєкту — продемонструвати сюрреалізм російської політики та культури. Довести, що весь їхній пафос — фарс, збудований на злочинах та крові. Ви також можете долучитися до поширення правди про «перемоги» росії.

Діліться роликом з іноземними друзями й родичами, репостіть листівки для тих українців, хто зараз за кордоном, шеріть посилання на лендинг у твітері та фейсбуці.

Так, ніхто не забутий і ніщо не забуте. Ні масові розстріли українців у Бучі та Ірпені, ні бомбардування пологового будинку в Маріуполі, ні 3-місячна дівчинка Кіра, яку разом із мамою та бабусею вбили окупанти. Ні Херсон, Мелітополь, Бердянськ, Нова Каховка та інші міста, де вже третій місяць українці виживають під варварствами «визволителів». Саме таке російське обличчя й повинен запам’ятати світ! Допоможімо разом йому в цьому.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода