Молодіжний канал MEGOGO LIVE з'явиться у кабельному ТБ

Відтепер молодіжний канал альтернативної музики MEGOGO LIVE доступний всім провайдерам кабельного телебачення України. Кліпи молодих українських артистів, лайви концертів, електронних вечірок, новини зі світу кіно, розважальні шоу та колаборації з наймоднішими блогерами та артистами стануть доступнішими для українського глядача.

Комментарии 1514

Вчора, 8 серпня, Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення ухвалила рішення щодо внесення каналу MEGOGO LIVE до Переліку програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення та  законодавства України. Таким чином канал виходить за межі відеоплатформи і може бути розповсюджений у кабельних телевізійних мережах України.

«Коли ми створювали MEGOGO LIVE, то побачили, що за останні кілька років українці самоідентифікувалися. Ми усвідомлюємо, що в нас величезна культура, яка не обмежується тим, що вже присутня в існуючих мейнстрімових радіостанціях і телеканалах. Українська творчість – сучасна, молодіжна та трохи бунтарська, яка варта бути у кожному домі. Адже нова українська музика та культура – це дійсно круто», розповідає Женя Галич, продюсер MEGOGO LIVE та фронтмен гурту O.Torvald.

«Вихід одного з наших телеканалів за межі інтернет-платформи означає для нас нову еру в розвитку медіа-ландшафту України. Рівно рік тому виникла ідея створити молодіжний телеканал і сьогодні ми вже готові представити його кожному українцю. На MEGOGO щомісячна аудиторія телеканалу вже складає більше 200 тисяч глядачів. Ми сподіваємось, що випустивши телеканал в кабельні мережі, ми зберемо набагато ширшу аудиторію, а талановитих артистів побачить вся країна. Такі проекти вкрай необхідні сучасному телебаченню, адже більшість телеканалів втрачають глядачів, які шукають цікавий для себе контент в інтернеті. Ми ж спробували зробити навпаки – запакувати найсвіжіші інтернет-тренди в телеканал і реанімувати зручне телевізійне споживання саме для такої прогресивної бунтарскої молоді», коментує Іван Шестаков, директор зі стратегії та маркетингу MEGOGO.

MEGOGO LIVE поступово з’являтиметься у провайдерів програмної послуги. Як і раніше, канал доступний на платформі MEGOGO на будь-якому пристрої.

Нагадаємо, MEGOGO LIVE – проект MEGOGO – найбільшого у Східній Європі відеосервіса для перегляду онлайн відео і ТБ. Каталог ресурсу налічує більше 77 000 одиниць відео, з яких понад 5000 художніх фільмів і серіалів, понад 1500 мультфільмів, близько 45 000 телевізійних шоу, концертів і музичного відео, а також більше 20 000 новинних програм. Сервіс надає можливість переглядати контент на будь-яких пристроях — телевізорах Smart TV, комп'ютерах, планшетних ПК, смартфонах та ін. Мобільні додатки MEGOGO для iOS та Android зроблять перегляд ще зручнішим.

MEGOGO LIVE – музичний канал від популярного відеосервісу, який запустився у 1 листопада 2018 року. Його продюсером та натхненником став Женя Галич – фронтмен гурту O.Torvald. Це перший та єдиний у своєму роді розважальний проект про українську молодіжну культуру на платформі MEGOGO, який відкриває широкій аудиторій нові обличчя, героїв, особистостей та лідерів думок. MEGOGO LIVE мовить 24/7 та пропонує кліпи артистів, які неможливо знайти на представлених ринком музичних каналах, лайви концертів, електронних вечірок, новини зі світу кіно, розважальні шоу та колаборації з найцікавішими українськими проектами. MEGOGO LIVE стрімко розвиває проекти власного виробництва, серед яких вже набули популярності: «Я знаю 3 слова», «Поясни за трек», «Янг Блад Test» та інші. Все, заради чого глядачеві необхідно було годинами моніторити інтернет, проект зібрав у одному місці.

За матеріалами прес-релізу.

Обсудить с другими читателями:
Погода