Монстрики, які проголосують за тебе

Українську молодь закликають проголосувати на місцевих виборах.

Коментарі 1294

Апартійна ініціатива #вліпизасебе та креативне агентство ANGRY створили серію провокаційних плакатів, щоб закликати молодь проголосувати на місцевих виборах.

За даними Центру Разумкова, на парламентських виборах 2019 року проголосувало лише 27% української молоді. Це говорить про те, що молодь майже не висловлює свою думку на виборах.

«Ми створили ці принти, щоб привернути увагу молоді. Вони мають інше бачення, інші пріоритети, інший досвід. Вони відрізняються від старших поколінь, тому їхня думка має велике значення для країни та міст. Тому важливо, щоб якомога більше молодих людей прийшли цьогоріч на місцеві вибори», — ділиться Світлана Колодій, координаторка проєктів та програм у Global Office.

В основі плакатів лежать справжні коментарі людей у соцмережах, які не вважають деякі проблеми міст, як, наприклад, незаконні кіоски, архаїчні балкони чи відсутність велодоріжок, — проблемами.

Кожен коментар візуалізували у вигляді монстра, щоб привернути як можна більше уваги. Головний заклик постерів — «Якщо не підеш ти, підуть тільки вони».

«Молодь часто ігнорує вибори, перекладаючи відповідальність на інших. Мовляв, раніше обирали без мене, то й зараз оберуть. Але так не працює. Тому ми показали, що ігноруючи вибори, ви позбавляєте себе можливості відстоювати власну позицію. Для цього ми знайшли справжні коментарі людей. Так і з’явилися три монстри міста: велозлюк, кіоскофан та балконолюб», — коментує ідею Сергій Малик, креативний директор агентства ANGRY.

Такі плакати розвісили в Одесі, Дніпрі, Києві, Харкові та у Львові.

Місцеві вибори пройдуть по всій Україні 25 жовтня.

Проєкт реалізовує громадська організація Global Office, в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!» USAID/ENGAGE, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID та здійснюється Pact Ukraine.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода