“Моршинська” оновлює дизайн пляшки

У 2020 році “Моршинська” змінюється. Нова пляшка стає не лише більш ергономічною та стильною, а й міститиме на 15% менше пластику.

Комментарии 2572

“Ми оновили “Моршинську” зовні, але в середині вона так само наповнена улюбленою природною водою з Моршинських родовищ – для природного відновлення тіла. Сучасний дизайн пляшки, яку відтепер ще зручніше і приємніше тримати в руці – наш крок назустріч споживачу, а зменшення пластику на 15% завдяки використанню інноваційних технологій при розробці форми пляшки та на виробництві  -  наш крок до захисту навколишнього середовища.” —  підкреслила Наталія Ревіка, директор з маркетингу IDS Borjomi Ukraine.

Окрім ваги самої пляшки, “Моршинська” також оновила її “зовнішність” - змінила шрифт логотипу, тиснення геометричних ялинок і гір, зменшила розмір горла та кришки корони. Етикетка нової пляшки “Моршинської” стала вужчою та з меншою кількістю елементів. Колір газації пляшок (синій, білий, зелений) залишився без змін, тож покупці можуть швидко знаходити потрібну пляшку на полицях.

Дизайн нової пляшки розробило агентство Reynolds and Reyner. "Команда агентства дуже глибоко вникнула в ДНК бренду і переосмислила його в новій сучасній стилістиці. Від старого дизайну, на практиці, не залишилося зовсім нічого. Хоча здалеку це не помітно. Повністю нова пляшка, новий логотип, представлений раніше на Pine Water, і звичайно ж етикетка. Особливо багато сил пішло на пляшку, так як робота з формою ПЕТ для газованих напоїв має величезну кількість обмежень. Але дизайнери все-одно знайшли ідеальне, красиве і дуже ергономічно рішення. Тепер пляшку 1.5 літра набагато зручніше тримати в руці через більш сильного звуження в центральній частині", - розповіли в агентстві Reynolds and Reyner.

Протягом декількох місяців всі формати ПЕТ-пляшок “Моршинська”перейдуть на новий дизайн. А з лютого по квітень 2020 року оновлена “Моршинська” виходитиме з лімітованою кришкою з написом “Сортуй” для привернення уваги споживачів до необхідності сортування пластику.

На сайті https://newbottle.morshynska.ua/ можна побачити актуальну карту з пунктами сортування та дізнатись, як правильно підготувати пляшки до переробки.

“Моршинську” в оновленому дизайні можна буде знайти на полицях магазинів уже з 10 лютого.

За матеріалами прес-релізу
Обсудить с другими читателями:
Погода