Моршинська запустила енергетик з патріотичним концептом

На ринку енергетиків з’явилася новинка — напій «Воля» від Моршинської. Це перший енергетик від компанії IDS Ukraine («Моршинська», «Миргородська», «Аляска», Aqua Life) і перший український енергетичний напій на основі мінеральної води. Продукт вже можна замовити онлайн на сервісі mywatershop.ua, у кінці лютого він стане доступний у багатьох мережевих супермаркетах.

Коментарі 891

Війна змінила ритм життя кожного українця. З одного боку – постійний стрес, додаткова робота, довгі пересування, блекаути, з іншого — необхідність бути зібраними, сильними та ефективними заради спільної роботи на перемогу. Це накладає відбиток на споживчі уподобання щодо продуктів, які допомагають бути у формі за будь-яких обставин. Про такі тренди свідчать дані досліджень, одне з яких вказує, що попит на енергетики в Україні за останній рік підвищився до 15%. Збільшилася й аудиторія споживачів енергетиків. За даними маркетингових досліджень, до неї міцно ввійшли військові та волонтери, амбітні підприємці та співробітники установ, які зараз невпинно працюють в надскладних умовах. В IDS Ukraine вирішили підтримати цю аудиторію і запропонувати споживачам свій погляд на енергетичні напої. Основний інгредієнт «Волі», що вирізняє цей продукт у категорії енергетичних напоїв – природна мінеральна вода «Моршинська». Це перший в Україні енергетик на основі мінеральної води. Ще одна особливість продукту, яка вирізняє його – добре підібраний баланс смаку. Вітаміни групи В беруть участь у багатьох клітинних процесах утворення енергії, тому увійшли до складу продукту в гармонійному поєднанні з іншими речовинами, що надають бадьорості та заряджають тіло: В5, В6, В7, В12, кофеїн і таурин.

До розробки продукту в компанії підійшли ґрунтовно і свої гіпотези, не дивлячись на складний час, перевіряли за допомогою досліджень, адже важливо, щоб новинка відповідала контексту обставин і очікуванням цільової аудиторії. Для концепції враховували загальний настрій українців: енергія та воля до перемоги. Звідси енергетик отримав свою назву — «Воля», і так народився слоган «Заряд незламної Волі».

«Ідея пов’язати енергетик з волею, як символом енергії, незламністю, у нас виникла ще на етапі розробки продукту. Воля — це частина української ДНК, те, що об’єднує, дає сили та віру в майбутнє і має патріотичне значення. Воля — це те, що демонструють наші захисники і захисниці. Відповідно, ми побачили кореляцію між цим словом і енергетичним напоєм і вирішили перевірити ставлення споживача до такої концепції, провівши дослідження. Працюючи з патріотичними образами, особливо зараз, потрібно зважати на те, наскільки це доречно та відповідає контексту ситуації для споживача», коментує Оксана Ткачук, директор з маркетингу IDS Ukraine.

Весь брендинг нового продукту — це комбінація патріотичних символів та сенсів, пов’язаних між собою. Візуальний концепт «Волі» — червона вишита стрічка на чорній баночці і український козак як уособлення волі, непохитної сили та непереможності — справді виділяють продукт на полиці. У компанії передбачають, що навіть після перемоги цей патріотичний концепт не втратить своєї актуальності, бо в його основі — сила духу українців.

З початком повномасштабного вторгнення IDS Ukraine постійно підтримує ЗСУ: безоплатно передає на фронт свою продукцію, закуповує обладнання для військових, долучається до благодійних зборів. Енергетик «Воля» не став винятком: першу партію, більше 40 000 баночок енергетику, IDS Ukraine передала на передову як додаткове джерело енергії для підзарядки незламного духу, тіла та розуму наших захисників.

Для запуску продукту виробник відмовився від великої рекламної кампанії і зосередився на благодійності. Для компанії «Воля» — багато в чому соціальний проєкт, спрямований на наших захисників, підтримку бойового духу українців, розвитку ринку і економіки України загалом. Для створення нового продукту компанія запустила нову виробничу лінію на заводі «Оскар» у Моршині на Львівщині. Попри війну та виклики для бізнесу, IDS Ukraine заходить в нову категорію і впевнена у стійкості нового бренду.

«Для нас, як відповідального  українського виробника, важливий подальший розвиток у категорії води та безалкогольних напоїв, загалом. Ми запустили цей продукт, щоб розвивати українську економіку, ринок і споживацькі тренди, підсилити нашу компанію, надати більше робочих місць, платити ще більше податків і донатити на ЗСУ. Аналізуючи категорію енергетичних напоїв, ми зрозуміли, що наш енергетик має бути помітним: створеним на основі української мінеральної води, «енергетично» українським, розробленим спеціально для українців тут і зараз. Ми обрали назву, яка відгукувалась та близька всім українцям, бо воля — це те, що веде українців до перемоги, а ми своїм продуктом можемо допомогти підзарядитись енергією, підтримуючи українську економіку. Запускаючи цей продукт, ми надихались нашими сміливими ЗСУ, невтомними волонтерами та всіма українцями, які наближають Україну до перемоги», — каже Оксана Ткачук.

За матеріалами пресрелізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода