MOZGI GROUP feat. ЛІМО: як емоційно донести ту саму любов мільйонів до морозива у легкій літній формі

Запросити до співпраці найбільшу групу компаній, що поєднує кілька секторів креативних індустрій, розробити нову комунікаційну платформу та стратегічно обрати довгострокове партнерство - так бренд морозива «ЛІМО» розпочав нову історію капіталізації свого бренду.

Коментарі 2863

В кінці квітня бренд ЛІМО анонсував вихід нової рекламної кампанії, головним героєм якої став Потап. Які інструменти обрали, що вкладали в наратив та чого очікувати далі від співпраці MOZGI GROUP та ЛІМО, розповіли у цьому матеріалі.

ПрАТ "Львівський холодокомбінат" - виробник морозива в Україні, відомий на ринку під торговою маркою “ЛІМО”. Аби донести настрій улюбленої лінійки Limo ICE CREAM до мільйонів шанувальників морозива, амбасадором без вагань обрали Потапа:

“В першу чергу ми шукали схожість цільової аудиторії Лімо та потенційного амбасадора. Оскільки за основний продукт рекламної кампанії ми обрали улюблену лінійку LMO ICE CREAM, в якій важко виокремити якусь однозначну групу, амбасадора ми шукали такого ж різностороннього. Ми прагнули, щоб герой виглядав природньо з продуктом та віддзеркалював в своїй творчості цей драйвовий літній настрій. Безсумнівно, Потап несе в собі потрібну нам енергетику, тому і колаборація вийшла співзвучною та успішною” - відзначив Юрій Копитко, Голова Наглядової ради ПрАТ « Львівський холодокомбінат».

Колаборація брендів з артистами доволі тонка матерія, яка може як вивести обох на новий рівень, так і зашкодити. Важливим завданням кампанії було не просто інтегрувати артиста та шоумена Потапа до рекламних роликів, а вибудувати довгострокове партнерство, яке приноситиме взаємовигідну користь:

“MOZGI GROUP тримає фокус на створення та збільшення капіталізації брендів, а брендом може бути хто завгодно - артист, відома особистість, продуктова компанія або навіть віртуальний персонаж. Міксуючи різноманітні експертизи групи компаній, ми підбираємо саме той інструментарій під конкретну бізнес-задачу, який 100% виконає поставлені KPI.
У кейсі ЛІМО, аби досягти цілей з продажів продукції, впізнаваності бренду, охопленню серед цільової аудиторії, ми залучили 4 експертизи:
- менеджмент артиста,
- стратегічний та R&D центр,
- аудіовиробництво
- креатив",
-  поділилась Ірина Горова, СЕО групи компаній MOZGI GROUP.

Про роботу з артистом та челенджі

Бум селебріті-маркетингу дістався й українського ринку. Активації з відомими блогерами, інтеграція брендів у кліпи та кіно стали звичними для користувача рекламними прийомами. Про особливості і підхід артистів до співпраці з брендами розповіла Марина Зубенко, PR-директорка продюсерського центру MOZGI Entertainment (part of MOZGI GROUP):

“Формула кохання” наших артистів з брендами - це спільні цінності та відчуття один одного. Тому всі рекламні кампанії з артистами продюсерського центру MOZGI Entertainment органічні.  Ми дуже цінуємо цілісність та чистоту бренда артиста, тому не рекламуємо кожного дня багато різних продуктів або брендів. Це завжди плідна, довгострокова та якісна спільна історія”.

Робота з артистом - це про асоціацію з емоціями та цінностями покупців. Проте багато залежить і від професіоналізму артиста та його команди.
Острах роботи з селебріті мала й команда ЛІМО, та всі побоювання відійшли на задній план, коли почався робочий процес:

“Не загубити бренд на фоні селебреті – наш найбільший челендж під час підготовки. Проте наші хвилювання повністю розвіялись вже під час зйомок. Потап професіонал – він чітко знає як, де, коли і що робити. Все відбувалось максимально невимушено. Потап гармонійно виглядав у всіх образах, що разом із (хуком) додало сили бренду Лімо. Особливо тішило, як бренд-амбасадор в кожному кадрі при кожному дублі з апетитом їсть морозиво Лімо”, - зізналась Соломія Кукса, Член правління та комерційний директор ПрАТ «Львівський холодокомбінат».

Про креативну ідею

Під час пошуку і створення креативної ідеї важливо було показати і емоційно донести ту саму любов мільйонів до морозива у легкій літній формі. Клієнту було запропоновано три креативні ідеї, та той самий “метч” в обох команд трапився на одній і тій самій ідеї:

“Територія цього продукту максимально щира і відкрита, тому і потрібно транслювати ці цінності через візуальний ряд в синергії з таким крутим амбасадором як Потап. І в пошуках цієї спільної території перед нами постало питання, що важливіше: вигадувати ситуації споживання продукту, чи просто їсти морозиво? Продовжувати і надалі підбирати слова, як усі його люблять, чи просто взяти й насолоджуватися смачним LIMO.
Коротке “ЛІМО ЇМО” це муд на все літо, що невдовзі побачите в візуальним матеріалах і бордах, контенті соцмереж і, власне, відеороликах”, - розповів Влад Болсун, креативний директор MOZGI Ideas.

Голова правління ПрАТ «Львівський холодокомбінат» Володимир Халак також поділився:

“Ми були в пошуках легкого, ненав’язливого креативу. Споживачі втомлені пандемією. Всі чекають літа, відчуття безтурботності. Тому ми прагнули створити жартівливий tone of voice, очікуваний для аудиторії, яку хотіли привернути.

Креативна історія «ЛІМО ЇМО», до того ж, демонструє різні групи цільової аудиторії, які люблять і споживають морозиво LIMO ICE CREAM – діти, пенсіонери, круті/статусні чоловіки, молоді дівчата та працівники з різних ланок ієрархії (сцена з режисером).

Разом з mozgi ideas  ми закрили багато задач в одному креативі – гучно заявили про бренд ЛІМО,  показали споживачу нове упакування LIMO ICE CREAM, різні ситуації споживання морозива, та найголовніше – розважили нашого споживача. Як ж тоді ця ідея могла не сподобатись найбільше..?”

Обговорити з іншими читачами:
Погода