Можливо, найшвидший концерт The HARDKISS з 4G від Vodafone

З якою швидкістю мчить музика The HARDKISS з відкритої платформи вантажівки, що рухається трасою? Зі швидкістю 4G від Vodafone!

Коментарі 1828

Оператор Vodafone і агентство McCann Kyiv запустили рекламну кампанію, присвячену лідерству за швидкістю мобільного інтернету в Україні. Мобільний інтернет Vodafone визнаний найшвидшим в країні згідно з результатами незалежного дослідження Ookla® Speedtest® за 3-й і 4-й квартали 2020 року.

У новому ролику зірки українського року – гурт The HARDKISS – грають справжній концерт на відкритій платформі вантажівки, що мчить трасою. І це не чудеса відеомонтажу! Відео знімали у русі на справжній автівці. Автори нового рекламного відео спорудили концертний майданчик на автомобілі, на якому розмістили і музикантів, і знімальну групу. 

 video

«Драйв The HARDKISS, швидкість і потужність трака, що мчить трасою – усе це якнайкраще передає швидкість нашого мобільного інтернету. З такою ж швидкістю мчить контент найвищої якості у смартфони клієнтів Vodafone. Незважаючи на те, що наші клієнти використовують усе більше мобільного інтернету, контент стає важчим, а навантаження на мережу збільшується – швидкість інтернету в нашій мережі зростає», – коментує вихід нового рекламного відео Андрій Отрощенко, директор з маркетингу Vodafone Україна.

За матеріалами прес-релізу

Обговорити з іншими читачами:
Погода