Можливості, якими варто скористатись українським рекламістам

З початком війни Всеукраїнська рекламна коаліція веде постійну комунікацію та співпрацює з міжнародною рекламною спільнотою задля підтримки українських рекламних агентств. Міжнародні фестивалі, організації та медіа активно підтримують українців.

Коментарі 1639

Представляємо огляд міжнародних можливостей, які на даний момент є безкоштовними для українців та якими варто скористатись сьогодні. 

МЕДІА МОЖЛИВОСТІ 

Розміщення на AdForum 

AdForum пропонує свою онлайн-платформу та послуги безкоштовно для всіх українських агентств і продакшн компаній на невизначений термін. Профіль на сайті AdForum допоможе креативним талантам охопити світову спільноту та потенційних клієнтів. AdForum щорічно приваблює понад 4 мільйони унікальних відвідувачів з світової рекламної та маркетингової спільноти. Пакет включає доступ до Creative Library AdForum, бази даних з понад 200 000 креативних кампаній. Українські агенції зможуть додавати власні роботи та використовувати наявні кампанії для досліджень. Деталі за посиланням.

Розміщення на Little Black Book (ексклюзивно для членів ВРК)

В рамках співпраці ВРК та LBB членам ВРК надається безкоштовна підписка на рік на платформі LBB. Це міжнародне медіа, яке пише про креативність у рекламній індустрії. Щомісяця його читають 400 000 користувачів зі всього світу, і багато агентств вважають його найкращим способом реклами своєї діяльності. Його використовують такі глобальні мережі, як BBDO, DDB, McCann, Leo Burnett, Accenture Song, FCB та багато інших. Деталі за посиланням.

ОСВІТНІ МОЖЛИВОСТІ 

Курси від D&AD 

В рамках співпраці Клубу ADC*UA та ВРК з D&AD українським спеціалістам з рекламної індустрії надаються безкоштовні освітні можливості. Курси D&AD дозволяють навчатися у досвідчених професіоналів, які були відзначені нагородами D&AD. Навчання охоплює різні теми – стратегія, створення ідей, сторітейлінг, креативність для соціальних проєктів, ігри, тощо. Деталі за посиланням.

Сертифікація IPA 

IPA пропонує українцям безкоштовний доступ до трьох кваліфікаційних сертифікатів, ціль яких безперервний професійний розвиток – IPA Foundation Certificate, IPA Commercial Essentials Certificate та IPA Effectiveness Essentials Certificate. Деталі за посиланням.

ФЕСТИВАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ 

Effie Awards Europe 2022

Програма продовжує прийом конкурсних робіт. Цьогорічна участь українських проєктів на європейському конкурсі є безкоштовною. У рамках конкурсу українські команди можуть брати участь у трьох різних напрямках: Multi-market, Positive Change та Best of Europe. Деталі за посиланням.

Фінальний дедлайн – 12 вересня.

LIA Awards 2022

LIA — це міжнародний креативний фестиваль, який визначає найкращий креатив у рекламі, дизайну, радіо, продакшні, PR, інноваціях, трансформації бізнесу, метавсесвіті та інших напрямках. Оргкомітет LIA надає безкоштовну участь усім українським агентствам. Конкурс входить до Міжнародного рейтингу креативності 2022-2023. Деталі за посиланням.

Фінальний дедлайн – 2 вересня.

Epica Awards 2022 

Epica Awards – це єдина міжнародна креативна премія, роботи якої оцінюють виключно журналісти. Участь в конкурсній програмі цього року для робіт українських агентств є безкоштовною. Премія входить до Міжнародного рейтингу креативності 2022-2023. Деталі за посиланням.

Фінальний дедлайн – 8 жовтня.

ADCE Awards 2022 

Щорічне змагання кращих європейських робіт у галузі реклами та комунікаційного дизайну, що проводиться Клубом арт-директорів Європи, скоро розпочне прийом робіт. Українські переможці Київського Міжнародного Фестивалю Реклами 2022 зможуть безкоштовно подати свої роботи на європейський конкурс. ADCE Awards входить до Міжнародного рейтингу креативності 2022-2023. 

Рекомендуємо українським рекламістам скористатися наявними можливостями, адже сьогодні нам важливо активно заявляти про себе на міжнародній арені та стати невід'ємною частиною міжнародного контексту.

В разі виникнення питань та уточнень звертайтесь до команди ВРК за електронною адресою [email protected]

Обговорити з іншими читачами:
Погода