Можливості сервісу «СМАРТ-ГРОШІ» у комедійному ролику Serviceplan Ukraine

Ловіть на Київстар

Комментарии 3067

Якщо ви у в’єтнамках стоїте на платформі залізничної станції десь посеред шляху, ваш потяг поїхав, а в руці замість гаманця три качани кукурудзи – це не проблема, а лише невелика пригода. Про таку можна розповідати друзям. Або зняти рекламу. Звичайно, якщо у героя буде смартфон, а в ньому – додаток «СМАРТ-ГРОШІ» від Київстар. Serviceplan Ukraine створило комедійний ролик про одну з можливостей фінансового сервісу.

«СМАРТ-ГРОШІ» – повноцінний мобільний гаманець, який дозволяє «тут» і «зараз» здійснювати платежі і грошові перекази. З його допомогою гроші з мобільного рахунку можна використовувати не тільки для оплати телеком-послуг - тепер абоненти передплаченого зв'язку Київстар також можуть на особистому досвіді переконатися у перевазі роботи з різними видами фінансових продуктів з мінімальною комісією або без неї.

За допомогою сервісу «СМАРТ-ГРОШІ» можна оплачувати більше 3000 послуг і сервісів онлайн (комунальні послуги, рахунки за квитки на різні види транспорту, покупки в інтернеті, страхові платежі, інтернет / телебачення і багато іншого), а також переводити гроші з мобільного рахунку всередині мережі Київстар без додаткових оплат за транзакцію.

Київстар завдяки оновленому фінансовому продукту відкриває для своїх абонентів ще більше можливостей у світі смарт-технологій. Тож скоро до сакраментальної пари «картка та готівка» буде додано третю, зручнішу опцію: «Ловіть на Київстар!»

 video

Kyivstar

Marketing Director — Павло Даніман

Head of Marketing Communications Department — Юрій Чорненький

Brand Manager — Денис Кіріченко

Serviceplan

Creative Director — Ігор Клименко

Executive Creative Director — Василій Танасійчук

Art Director — Володимир Денис

Account Director — Валентина Василенко

Account Manager — Марина Санкович

The Martini shot

Director — Томек Голбаум - Влазінскі

DOP —  Цезари Столецкі

Executive Producer — Микита Кочкарев

Producer — Таня Шевчук

Assistant Producer — Римма Марейченко

Post production manager — Настя Ковальчук

Postproduction & Sound: Wizard Post, Propeller Studio

По материалам пресс-релиза

Обсудить с другими читателями:
Effie
Погода