Мріємо важливе

Новорічна кампанія goodwine від Banda

Комментарии 932

Більше трьох років тому Banda почали працювати з goodwine. Ще тоді Banda разом створили комунікаційну платформу «Робимо важливе», у рамках якої Banda робили кожну спільну кампанію. Banda багато говорили про підхід goodwine до вибору постачальників, про ставлення до продуктів, які потрапляють на полиці, та про працівників goodwine, які роблять його таким, який він є. Одним словом, про дійсно важливі речі. Тому, коли Banda почали працювати над новорічною кампанією, поставили собі завдання так само говорити про важливе, але трохи інакше.

Разом із goodwine почали з простої думки: Новий рік – це щось більше, ніж шампанське та подарунки під ялинкою. Це особливий час, щоб задуматися про те, що для нас по-справжньому важливо. Час, коли можна хоча б на декілька днів забути про проблеми та квартальні звіти та звернути увагу на те, що є дійсно головним у нашому житті: родина, кохані, друзі та всі, хто своїм світлом допомагають нам долати темні плями понеділків. Саме з такого набору думок, підкріплених дрібкою магії, і з’явилась новорічна історія.

"Ми з goodwine завжди говорили про важливе, але все це було пов'язано з продуктами та особливим підходом goodwine. Круто, що їх команда вирішила зробити емоційну кампанію про важливі речі за межами категорії продуктів. Замість цього вони вирішили говорити про людей, про нас, і нагадати всім: "е-ей, найважливіше не там, а тут". Ми ніколи ще не знімали таких історій, але нам не звикати: кожен новий проект для goodwine штовхає нас на купу експериментів і веде нас просторами, на яких ми ще не бували. Туди, де страшно і незрозуміло. І це важливо: бути в тому середовищі, де некомфортно, адже тільки так можна розвиватися в нашій сфері. І цей проект був саме таким. Спасибі команді banda, viter і goodwine. Без вас і дрібочки дива нічого б не вийшло", - Єгор Петров, Head of Art banda.

 goodwine || New Year 2019

Переглядаючи новорічні історії різних світових брендів, Banda зрозуміли, наскільки важливу роль у них грає музика. Звичайно, що Banda не могли дозволити собі Елтона Джона чи Тома Оделла, але й на золоті стокові стандарти не готові були погодитись. Тому копірайтерка запропонувала свою пісню, написану за мотивами цієї новорічної історії. Пісня називається “Most Important Part”, і вона вдало доповнила ролик. В ній йдеться саме про те світло, яке дарують нам наші близькі в найпохмуріші моменти нашого життя. І це дійсно важливо.

"Це наша перша новорічна історія, і вона вийшла дуже зворушливою і милою. Дивіться ролик усією родиною або разом із сусідами по офісу. Коли переглянете його, згадайте: коли ви останній раз мріяли? Не тільки про успіхи на роботі, не похапцем, не на замовлення, а усвідомлено та разом із близькими людьми.

Новий рік – це час, коли варто згадати про важливі речі. І наш ролик саме про це. Вважаю його найкращим проектом, реалізованим разом із Banda та найкращим новорічним відео, зробленим в Україні ", - Марія Олійник, маркетинг-директорка goodwine.

goodwine

Marketing Director – Марія Олійник

Marketing Manager – Ірина Токарчук

Banda

Creative Director – Павло Вржещ

Head of Art – Єгор Петров

Strategy Director – Ярослав Сердюк

Art Director – Олексій Дивисенко

Senior Copywriter – Настя Бурганова

Copywriter – Сергій Артеменко

Senior Designer – Юрій Русовський

Senior Account Manager – Женя Дворецька

Junior Account Manager – Ірина Пікалова

Viter

Director - Єгор Петров

DOP – Микита Кузьменко

Executive Producer – Павло Дьяченко

Producer assist – Павло Опря

Set Designer – Василь Ткачук

1st AD – Вадим Юзба

Production manager – Юрій Галицький

Gaffer – Леонід Сидор

1st AC – Сергій Колесник

2nd AC – Вадим Дубас                                                                                                                     

2nd AC – Максим Щербанос

Stylist – Дмитро Гібшман

Stylist assistant – Валерія Красик

Mua – Юлія Залєсская

Hair – Юлія Стець

Cast – Papa casting

Psychologist – Катерина Панделі

Edit – Олекандр Чорний

Edit assist - Олександр Легостаєв

Colorgrading – Андрій Боровков

Sound – Revet sound

Music – Настя Бурганова

Postproduction – Андрій Горлов

Location – goodwine

Technical support – Illuminator Film Service

Production company - VITER

За матеріалами прес-релізу

Обсудить с другими читателями:
Погода