MullenLowe Adventa #CREATIVEBEASTS представляє: «Вище за птахів»

Фотовиставку Володимира Точаненка щойно відкрито у київському барі Like a Local’s на Подолі.

Комментарии 1360

Експозиція складається з робіт, що зняті за допомогою дрону. Київ та інші міста та місця України виглядають несподівано і неймовірно гарно з висоти польоту безпілотника, і ця краса вражає та надихає.

Точаненко захоплюється цифровим фото з 2009 року. Основні напрямки - пейзаж, урбаністика та мінімалізм. Рік тому відкрив для себе аерофотографію та переніс свій неповторний стиль зйомки з землі у небо. 

«Про те, що таке фотобачок, проявник, закріплювач та друк у «червоній» кімнаті, я дізнався ще у шкільні роки,» - так розповідає про свій шлях до фотографії Володимир. Автор має багато почесних нагород, а саме: золота медаль FIAP, «Блакитна стрічка» FIAP, дипломи НСФХУ та Укрфото, а також - диплом та медаль міжнародного конкурсу "Professional Photographer of the Year 2011" (Великобританія). Фіналіст міжнародного фотоконкурсу "The Art of Building 2013" (Великобританія).

Володимир Точаненко працює в агенції MullenLowe Adventa вже 2,5 роки, посада - Art Director / Head of design.

«Фотовиставку Володі ми організували в рамках проекту #CREATIVEBEASTS, бо захоплюємось його роботами – він надзвичайно обдарований фотограф, що здатен бачити красу у незвичайних ракурсах та змінювати наше сприйняття звичної реальності. А загалом, команда MullenLowe Adventa cкладається із надзвичайно творчих, талановитих та небайдужих людей, і ми з радістю і надалі розповідатимемо про те, чим вони надихаються та що дарують світу,” – коментує Світлана Цвєленьєва, креативна директорка агенції. То ж далі буде цікаво!

За матеріалами прес-релізу
Обсудить с другими читателями:
Погода