Must read. Лайфхаки для эффективной digital стратегии

Рекомендации от Андрианы Луковец, диджитал стратега агентства Tabasco, спикера UADGTLS 2017

Комментарии 3083

Вся діяльність має бути спрямована на реалізацію основної бізнес цілі клієнта

В будь якому іншому випадку вона не має ніякого сенсу і це потрібно пам’ятати як аксіому, незалежно від того на якому ринку працює агентство, в тому числі й на ринку digital.

Люди не люблять читати чи говорити про бренди – вони люблять читати та говорити про людей

Клієнти — бренд менеджери/маркетинг директори вибирають не агентство, вони вибирають людей — спеціалістів, як сукупність певного досвіду і навичок. Щоб бути успішним на ринку digital, як і на будь якому іншому ринку потрібно зібрати команду професіоналів, які можуть забезпечити сервіс на рівень вище середньо ринкового, як це робить Tabasco. Digital розвивається дуже інтенсивно і для успіху на цьому ринку потрібно розвиватися ще швидше і бути локомотивом поїзда змін і розвитку.

З розвитком digital змінюється споживач і його звички, починаючи від ритуалу підйому вранці і закінчуючи покупкою побутових речей

Digital постійно супроводжує людину в її буденній діяльності. Але не варто думати, що він закриває кожен етап consumer journey і, незважаючи на тотальну діджиталізацію, він не зможе замінити інші медіаканали. В такій ситуації задача кожного бренду бути поруч в тому каналі і в той час в якому потрібно споживачу. Таким чином перед нами постає задача йти в одну ногу зі споживачем, виходити за рамки діджитала і за рамки офлайну, забувати про те, що існує такий поділ і бути там, де наш споживач.

Найголовніше, що потрібно пам’ятати — споживач стає більш вимогливим до якості товарів та послуг, клаттер інформації, яка проходить через споживача постійно росте і для того, щоб його вразити (а нам потрібно його вразити) ми маємо бути аутстендінг, що може забезпечити бренду далеко не кожне агентство.

Діджитал стратег Андріана Луковець коментує доповідь директора агентства Tabasco, Олени Суханової, "Оживити Богдана Хмельницького для Impression Electronics" на UADGTLS 2017, 28 лютого.

Подробная информация о конференции UADIGITALS 2017 – на сайте http://uadigitals.com  

Последние лайфхаки отрасли на страничке события в Facebook

И в канале Telegram

Присоединяйтесь!

Обсудить с другими читателями:
Погода
Effie