Музична алея зірок у доповненій реальності на Євробаченні 2023

Музична алея зірок – це 12 унікальних імерсивних сходинок, на яких зібрані музикальні треки учасників Євробачення різних років.

Коментарі 961

Їх пісні все ще активно прослуховуються по всьому світу і займають топові позиції в музичному рейтингу Spotify. Тому створення такої ініціативи допоможе не просто підігріти зацікавленість публіки, а ще й підготувати до перегляду і сприйняттю нових виконавців.

Візуальний образ кампанії – музичні аудіодоріжки, які зображені у вигляді арт-інсталяції на сходинках National Museum Liverpool. В режимі реального часу гості можуть їх “ОЖИВИТИ” за допомогою спеціального QR-коду, перетворивши на пісні.

“Ми раді бути учасником розробки дійсно масштабного проекту.  Це наше спільне Євробачення з Великобританією, так само як і цей музичний арт-об’єкт з доповненою реальністю на центральній алеї Ліверпуля. Такі творчі колаборації надихають” , - коментує креативний директор компанії ADVIN Настя Снадна.

Як зазначалось раніше, локація складається з 14 інтерактивних сходинок. Дві з них є  унікальними і належать переможцю минулорічного Євробачення - нашому українському гурту Калуш з піснею “STEFANIA” та виконавцю з Великобританії  Сему Райдеру із піснею “SPACE MAN”. Для цих артистів арт з доповненою реальністю особливий.

“Інтерактивна алея в National Museum Liverpool демонструє та відзначає деякі з великих хітів Євробачення, а також використання сучасних технологій, щоб створити відчуття гри, щоб вболівальники могли насолоджуватися, коли вони спускаються містом, і, без сумніву, демонструє, що міжнародна співпраця можлива навіть у той час, коли наші друзі в Україні глибоко страждають через незаконне вторгнення в Україну. Ми солідарні з Україною- медіа-директор National Museum Liverpool Девід Уотсон

Даний проект розробила українська агенція ADVIN разом з National Museum Liverpool. Продюсером даного проекту виступила Вероніка Ясинська.

За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода