Німецька мережа Lidl хоче зайти до України

Німецька мережа супермаркетів Lidl готується зайти на ринок України і конкурувати з мережею ATБ. Про це стало відомо з листа власника бренду – групи Schwarz, який отримало видання Lebensmittel Zeitung.

Коментарі 1693
Однак дата запуску ще невідома.

Компанія вже призначила керівника Lidl України Адама Мішчишина. Раніше він очолював мережу в Польщі. Документ про його призначення підписав гендиректор Lidl Герд Хшановскі.

Lidl планує конкурувати з мережею магазинів АТБ. У Schwarz Group заявили, що нібито саме їхні ідеї копіює ця популярна місцева мережа супермаркетів. Засновники німецького бренду стверджують, що розглядають український ринок як потенційно цікавий для впровадження нового продукту для споживачів.

У відповідь на запит видання Lidl не захотіла робити ніяких конкретних заяв щодо можливого розширення, але підтвердила "дослідження України як потенційно цікавого ринку".

Lidl – це німецька міжнародна мережа супермаркетів. Іноземне розширення мережі Lidl почалося в 1980-х роках. Зараз її магазини розташовані в 32 країнах, а всього їх понад 11 000. У листопаді минулого року компанія завела свої супермаркети до Латвії. Там за день відкрили 15 магазинів.

За матеріалами https://biz.liga.net/
Обговорити з іншими читачами:
Погода