Німецький дискаунтер Aldi зарестрував ТМ в Україні

Німецька компанія ALDI Einkauf SE & Co. oHG зареєструвала товарний знак в Україні.

Коментарі 1649
Згідно з даними Укрпатенту, ТМ використовуватиметься в 35 класі, який передбачає діяльність у торгівельній сфері. Зокрема, йдеться про послуги щодо роздрібного продажу сільськогосподарської продукції,; садово-городньої продукції; лісогосподарської продукції; миючих засобів,; препаратів для чищення; знаряддя для чищення та прибирання; дезінфікуючих засобів; косметики; предметів гігієни; безрецептурних лікарських засобів; харчових добавок; феєрверків; електричних апаратів і аксесуарів.

Також компанія планує займатися в Україні продажем електронних апаратів і аксесуарів до них; комп’ютерів і комп’ютерних аксесуарів; компакт-дисків; комп’ютерного апаратного забезпечення та програмного забезпечення; освітлювальних приладів; інструментів; апаратів для плодівництва та аксесуарів до них; велосипедів та аксесуарів до них; автомобільних аксесуарів; годинників і ювелірних виробів; канцелярських товарів та офісного приладдя; книг; меблів тощо.

Щоправда, інформації про те, що Aldi планує вихід в Україну, наразі немає. dev.ua направив запит в центральний офіс компанії у Німеччині.

Нагадаємо, що мережа дискаунтерів Aldi стала прикладом для наслідування мережі магазинів АТБ, яка спочатку повністю скопіювала бізнес-модель рітейлера.

За матеріалами https://dev.ua/
Обговорити з іншими читачами:
Погода