Німецький онлайн-рітейлер Zalando запустив віртуальну примірювальну

Німецький онлайн-рітейлер Zalando запускає в пілотному режимі віртуальну примірювальну, в якій за допомогою персональних 3D-аватарів клієнти зможуть перед покупкою оцінити посадку виробів, повідомив Drapersonline.com.

Коментарі 676
Фото: depositphotos.com
Фото: depositphotos.com
Для створення особистого цифрового манекена покупцям потрібно вказати свою стать, а також дані про зростання та вагу. Далі вони матимуть можливість приміряти речі та бачити, в яких точках прилягання буде щільним, а де, навпаки, між тілом та виробом залишиться вільний простір. На першому етапі проекту асортимент товарів для віртуальної примірки включає 23 моделі джинсів різних брендів.

Запуску рішення передувало тестування такого інструменту з використанням продукції спортивного бренду Puma та власної торгової марки рітейлера – Anna Field. У ході експерименту понад 30 000 покупців платформи зверталися до технології, що переконало компанію у необхідності продовжувати використання дистанційного способу ознайомлення з товарами.

В даний час Zalando продовжує вивчати всі аспекти взаємодії клієнтів з віртуальним аватаром, щоб у результаті розробити масштабоване рішення. За даними рітейлера, залучення споживачів до проекту постійно зростає, при цьому близько половини з них при користуванні інструментом приміряють річ не в одному, а в кількох розмірах. 
Обговорити з іншими читачами:
Погода