Ініціатива «Марш Жінок» запускає медіакампанію про жінок України до 8 березня

У 2023 році, як і торік, через воєнний стан у містах України не вдасться провести марш до 8 березня.

Коментарі 1637
Водночас ініціатива «Марш Жінок» запускає медіакампанію «Незламні жінки України».

Медіакампанія «Незламні жінки України» — це серія інтерв'ю та постерів з жінками з різних сфер та галузей. Слоганом проєкту є «Кожна робить усе, що в її силах. Там, де вона є».

«Цією кампанією ми хочемо підтримати жінок України та надати видимості їх внеску, адже дуже часто жінки зменшують та знецінюють свої зусилля, вважаючи, що роблять недостатньо багато», — пояснюють організаторки.

Кампанія розпочнеться на вулицях Києва, на рекламних площинах, вагонах Київського метрополітену та в соцмережах «Маршу Жінок». Стартуватиме проєкт із перших чисел березня та триватиме до кінця місяця. До участі долучаться партнерські організації в інших містах України.

Серед учасниць кампанії — політикині, журналістки, співачки, військові, громадські діячки, представниці робітничих професій, волонтерки, лікарки тощо. З-поміж них телеведуча Маша Єфросиніна, ведуча та засновниця «Дикого театру» Ярослава Кравченко, правозахисниця Олександра Матвійчук, заступниця міністра закордонних справ Еміне Джапарова та інші.

«Жінка — це не "берегиня", жінка — це героїня, яка щодня, долаючи гендерні стереотипи доводить, що вона рівноцінна, сильна та незалежна особистість, яка бореться за майбутнє своєї держави. У цій державі не місце сексизму, сексуальному та домашньому насильству», — зазначили в «Марші Жінок».

За матеріалами hromadske.ua
Обговорити з іншими читачами:
Погода