На Алеї слави у Голлівуді з'явилися зірки, присвячені українським зникаючим тваринам

Активісти UAnimals нагадали світові, що через війну росії в Україні можуть назавжди зникнути степовий орел, бурий ведмідь, євроазійська рись, чорний лелека та крапчаста сипуха.

Коментарі 1262
Зірки з назвами видів цих тварин активісти UAnimals тимчасово розмістили біля зірок Тома Круза, Френка Синатри, Арнольда Шварценеггера та інших видатних людей, які вшановані на Алеї слави за внесок у мистецтво та індустрію розваг.«Росія вчиняє в Україні екоцид та екотероризм, цілеспрямовано знищує все живе. Через ракетні обстріли, підриви, замінування та інші варварські дії росіян масово гинуть тварини, як дикі, так і домашні. У зв'язку з екоцидом проти РФ мають бути запроваджені додаткові санкції. Країна-терорист повинна відповісти за порушення екологічної безпеки в Україні та долучитися до відновлення української екосистеми після війни шляхом виплати репарацій», — каже засновник UAnimals Олександр Тодорчук.

Загалом під загрозою зникнення опинилися понад 80 видів тварин, про що активісти UAnimals нагадали у Голлівуді на Алеї слави.

20% природоохоронних територій України потерпають від війни, і мільйони тварин уже загинули.

10 національних природних парків, 8 заповідників і 2 біосферні заповідники окуповані, а в деяких із них росіяни дозволяють полювати та відстрілювати диких тварин, які були під охороною.

Тому UAnimals започаткувала міжнародну кампанію #StopEcocideUkraine, яка покликана притягнути росію до відповідальності за екологічні злочини, вчинені під час війни в Україні. В рамках ініціативи активісти комунікують з українськими та іноземними політиками, а також проводять мітинги в різних куточках планети: від Варшави до Нью-Йорка, від Лондона до Праги. Так, наприклад, в рамках кампанії #StopEcocideUkraine у Нью-Йорк «прилетіла» російська ракета.

Підтримати міжнародну кампанію #StopEcocideUkraine та діяльність гуманістичного рухк можна на сайті UAnimals.

За матеріалами пресрелізу
Обговорити з іншими читачами:
Погода